Youtube Kısıtlı Mod Kapatma (Resimli Anlatım)

Android veya iOS telefonunuzda youtube kısıtlı mod kapatma işlemi için yazımızın devamında yer alan adımları sırasıyla takip ederek uygulayın.

Youtube Kısıtlı Mod Kapatma (Resimli Anlatım)

Bu yazımızda sizlere youtube kısıtlı mod kapatma konusuna detaylı bir şekilde yer vereceğiz. Youtube uygulamasında kısıtlı mod kapatma işlemi nasıl yapılır bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

Youtube üzerinde kısıtlı mod özelliğini kapatmak için öncelikle Youtube uygulamasını açın. Ardından şu adımları izleyin;

  • Youtube uygulamasını açın
  • Sağ üst köşede yer alan profil simgenize dokunun.
  • Ardından Ayarlar bölümüne girin.

YouTube Kısıtlı mod kapatılmıyor

Ayarlar bölümünde en üst kısımda yer alan Genel sekmesine gelin. Genel sekmesine geldikten sonra pencereyi aşağı kaydırarak kısıtlı mod özelliğini bulun.

Kısıtlı mod özelliğini buradan kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. Eğer sizin cihazınızda Kısıtlı Mod bölümü basılamayacak şekilde ise yani pasif hâlde ise internet sağlayıcınızın güvenli internet profilini kapatmanız gerekir.

Güvenli internet profili nasıl kapatılır diye soracak olursanız sırasıyla tüm hatlar için bu işlemi sizleri için aşağıda anlattık.

Vodafone Güvenli İnternet Profili Kapatma

Vodafone hattına sahipseniz öncelikle yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasını açmak olacaktır. Daha sonra şu adımları izleyin;

  • Yanımda uygulamasını açın.
  • Alt kısımda bulunan Hesabım kısmına dokunun.
  • Ardından Ayarlar bölümüne girin.

Ayarlar bölümüne girdikten sonra Güvenli İnternet sekmesine dokunun. Daha sonra açılan sayfada Profil Detayı kısmını “Profil Yok” şeklinde değiştirin ve Güncelle butonuna basın.

Vodafone üzerinde Güvenli İnternet Profili kapatma işlemi bu kadar kolaydır. Bu işlemi yaptıktan sonra yazımızın ilk kısmında yer alan youtube kısıtlı mod kapatma adımlarını takip edebilirsiniz.

Turkcell Güvenli İnternet Profili Kapatma

Turkcell hatta sahipseniz ilk olarak yapmanız gereken tarayıcınızı açmak olacaktır. Tarayıcınızı açın ve şu adımları izleyin;

  • Adres çubuğuna “www.turkcell.com.tr” yazın.
  • Açılan sayfada sağ üst köşeden profil simgesine basın.
  • Giriş yap butonuna dokunun.

turkcell güvenli internet profili kapatma

Turkcell giriş yapma ekranına geldiğinizde telefon numaranızı gerekli alana girin ve ardından telefonunuza gelen doğrulama kodunu sitede yer alan bölüme girin.

Turkcell sitesine başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra arama kısmına “Güvenli İnternet” yazın ve çıkan ilk sonuca tıklayın. Yukarıdaki görselde olduğu gibi Profil yok seçeneğini işaretleyin ve kaydedin.

Turkcell güvenli internet profilini kapatma işlemini böylece gerçekleştirmiş olduk. Bu işlemden sonra yazımızın ilk bölümünde yer alan youtube kısıtlı mod kapatma işlemlerine devam edebilirsiniz.

TürkTelekom Güvenli İnternet Profili Kapatma

TürkTelekom hattına sahipseniz öncelikle tarayıcınızı açın ve şu adımları takip edin;

türktelekom güvenli internet profili kapatma

Siteye başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra sol kısımda yer alan menüden Güvenli İnternet bölümüne girin. Daha sonra “Güvenli İnternet Hizmeti İstemiyorum” seçeneğini seçin ve onaylayıp kaydedin.

Mobil cihazınızda Youtube Kısıtlı Mod kapatılmıyor ise Turkcell, Vodafone veya Türktelekom hattınıza yer alan Güvenli İnternet Profili özelliğini kapatarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere youtube kısıtlı mod kapatma işlemi nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlattık. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Youtube bir sorun oluştu hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Youtube Bir Sorun Oluştu Hatası (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın