Yemeksepetine Giremiyorum Sorunu (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda yemek sipariş uygulaması yemeksepetine giremiyorum sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Yemeksepetine Giremiyorum Sorunu (Çözümü)

Telefonunuzda Yemeksepeti uygulaması yüklü ise ve yemeksepetine giremiyorum diyorsanız aşağıda yer alan çözüm yollarını sırasıyla deneyin.

Öncelikle Yemeksepeti uygulamasının önbelleğini temizleme işlemini gerçekleştirin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şu adımları izleyin.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Yemeksepeti uygulamasını bulun.
  • Depolama kısmına dokunun.
  • Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

Uygulamanın önbelleğini temizledikten sonra Yemeksepeti’ne giriş yapmayı deneyin ve herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Eğer sorun hâla devam ediyorsa aynı kısımdan verileri temizleme işlemini gerçekleştirin. Verileri temizle seçeneğine dokunursanız Yemeksepeti uygulamasında giriş yapmış olduğunuz hesabınızdan çıkış yapacaktır.

Yemeksepeti hesabıma giremiyorum diyorsanız e posta adresinizi ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olun. Yanlış giriyor iseniz böyle bir sorunla karşılaşmanız olasıdır.

Yemeksepeti hesabınızın şifresini unutmuş olabilirsiniz. Böyle bir durumda şifremi unuttum kısmından hesabınızın şifresini sıfırlayabilir bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Yemeksepeti hesabınızın şifresini sıfırladıktan sonra tekrardan giriş yapmayı deneyin ve yemeksepetine giremiyorum sorunu ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edin.

Yeni bir hesap açmak istiyorsanız ve Yemeksepeti telefon numarası başka hesapta diyorsanız böyle bir durumda yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır.

Öncelikle hangi e posta adresiniz ile Yemeksepeti uygulamasına kayıt olduysanız o e posta adresinize giriş yapın ve info@yemeksepeti.com adresine mail yollayın.

  • Konu başlığına “Verilerim ve Hesabım” yazın.
  • Mesaj bölümüne isim, soyisim, telefon numaranız ve mail adresinizi yazın.

Maile tam olarak ne yazacağınızı bilmiyorsanız aşağıda yer alan örnek görselde ki gibi mail gönderebilirsiniz. Böylelikle Yemek Sepeti telefon numarası silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

yemeksepeti kupon hatası

Bu yazımızda sizlere yemeksepetine giremiyorum sorunu nasıl çözülür ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Yemeksepeti kupon uygulanamıyor hatası alıyorsanız çözümü için Yemeksepeti Kupon Uygulanamıyor Hatası – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın