Yemeksepeti Kupon Uygulanamıyor Hatası – Nasıl Çözülür?

Yemeksepeti’ndeki indirim kuponlarını kullanmak istediğinizde yemeksepeti kupon uygulanamıyor hatası alıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Yemeksepeti Kupon Uygulanamıyor Hatası – Nasıl Çözülür?

Yemeksepeti uygulamasında ödeme yaparken indirim kuponu kullanmaya çalıştığınızda yemeksepeti kupon uygulanamıyor hatası yaşıyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

Öncelikle yapmanız gereken Yemeksepeti uygulamasına kayıt olduğunuz mail adresinize giriş yapın. Gmail ile kayıt olduysanız gmail hesabınıza girin.

  • Gmail hesabınızda yeni ileti oluşturun.
  • Kime yazan kısıma “info@yemeksepeti.com” yazın.
  • Konu kısmına “Verilerim ve Hesabım” yazın.
  • Mesaj kısmına isim, soyisim, telefon numaranız ve mail adresinizi yazın.

Eğer mesaj kısmına ne yazacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki görselden yardım alabilirsiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra Gönder butonuna basarak yemeksepeti destek ekibine mesajınızı ulaştırın.

yemeksepeti kupon hatası

Göndermiş olduğunuz mail Yemeksepeti tarafından değerlendirilip en kısa sürede işleme alınacaktır ve artık yemeksepeti kupon uygulanamıyor hatası ile karşılaşmayacaksınız.

Yaşamış olduğunuz bu hata birden fazla hesap açıp kupon kullanmaya çalışmanızdan kaynaklanmaktadır. Artık Yemeksepeti bu tür hareketlere izin vermemektedir.

Açtığınız birden fazla yemeksepeti hesabında aynı bilgiler ve aynı adres yer aldığı için sistem kupon kullanımınıza izin vermemektedir.

Yazımız içerisinde yer alan adımları takip ederek açmış olduğunuz birden fazla hesabı kapattırabilir bu sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yemeksepeti iletişim bilgilerine Yemeksepeti | İletişim adresinden ulaşabilirsiniz.

Yemeksepeti restoran bulunamadı hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Yemeksepeti Restoran Bulunamadı Hatası – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın