Whatsapp Web Video İndirme Nasıl Yapılır? (Çok Basit)

Bilgisayarınızda Whatsapp web video indirme işlemi oldukça basittir. Yazımızda yer alan yöntemi uyguladığınızda sizlerde artık videolarınızı indirebileceksiniz.

Whatsapp Web Video İndirme Nasıl Yapılır? (Çok Basit)

Birçoğumuz bazı zamanlar Whatsapp’ı bilgisayara bağlayıp ordan kullanıyoruz. Peki bilgisayar üzerinde whatsapp web video indirme işlemi nasıl yapılır diye soracak olursanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Whatsapp uygulamasını açın.
  • Sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklayın.
  • Bağlı cihazlar bölümüne gelin.
  • Cihaz bağla diyin.
  • Bilgisayarınızda https://web.whatsapp.com/ adresine girin.
  • Whatsapp web sitesinde yer alan karekodu telefonunuza okutun.

whatsapp web medya indirme

Whatsapp web’e başarılı bir şekilde bağlandıktan sonra indirmek istediğiniz videoyu açın. Sağ üst köşede yer alan indirme simgesine tıklayın.

Videoyu indirebilmek için videonun tamamen dolmasını beklemeniz gerekir. Aksi takdirde indirme butonu aktif olmayacaktır.

İndir butonuna bastıktan sonra bilgisayarınızda nereye kaydedileceğini soran bir pencere çıkacaktır. Burayı kendinize göre seçip kaydet diyerek kolaylıkla indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Whatsapp web açılmıyor sorunu yaşıyorsanız Whatsapp Web Açılmıyor Sorunu – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Whatsapp web video indirme işlemi bu kadar basit. Herhangi bir program gerektirmeden Whatsapp içerisinde yer alan videolarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Whatsapp Web Nedir?

Whatsapp Web, akıllı telefonunuzda yer alan Whatsapp hesabınızı bilgisayarınıza bağlamanızı sağlar. Böylelikle Whatsapp hesabınızı bilgisayarınızdan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Telefonunuzda yer alan Whatsapp hesabınızı Whatsapp Web aracılığıyla bilgisayarınıza bağladığınızda telefonunuza gelen mesajlar anlık olarak bilgisayarınızda da görünür. Hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan senkronize bir şekilde tüm mesajlarınızı görebilirsiniz.

Yorum yapın