Valorant İsim Gizleme (Resimli Anlatım)

Valorant isim gizleme nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımız içerisindeki adımları takip ederek oyundaki isminizi diğer kullanıcılara gizleyebilirsiniz.

Valorant İsim Gizleme (Resimli Anlatım)

Bu yazımızda Valorant oynayanların sıkça merak ettiği valorant isim gizleme konusuna değineceğiz. Oyun içerisinde isminizi gizlemek istiyorsanız ve bunu nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız tam yerindesiniz.

Valorant oyunu içerisinde grubunuzda olmayan kişilere isminizi kolaylıkla gizleyebilirsiniz. İsminizi gizlediğinizde karşı taraf sistemin otomatik olarak tanımladığı birinci oyuncu, ikinci oyuncu gibi isimlerle görmektedir.

İsminizi gizleyip bir karşılaşmaya girdiğinizde isminizin yerine seçmiş olduğunuz karakterin ismi yazmaktadır. Yani diğer kullanıcılar sizin seçmiş olduğunuz karakterin ismini görmektedir.

Peki oyun içerisinde ismimi nasıl gizleyebilirim diyorsanız şu adımları izleyin;

  • Valorant oyununu açın.
  • Ana ekrandayken sağ üst köşeden Ayarlar simgesine tıklayın.

Valorant takım arkadaşlarının ismini kapatma

Oyunun Ayarlar bölümüne girdikten sonra üst kısımdan Genel sekmesine gelin. Ardından Gizlilik bölümünü bulun. Bu bölümde yapmamız gereken ufak bir ayar mevcuttur.

valorant isim değiştirme

Gizlilik bölümünde yukarıdaki görselde olduğu gibi birinci sırada yer alan “İsmimi Grubumun Dışındakilerden Gizle” seçeneğini aktif ettiğinizde grubunuz dışındaki hiçbir kullanıcı sizin isminizi göremez. Böylece oyun içerisinde isminizi gizlemiş oluyorsunuz.

Ekstra olarak bir alt kısımda bulunan “Grubumun Dışındakiler İçin Rastgele İsimler Kullan” seçeneğini aktif edebilirsiniz. Bu seçeneği aktif ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak tanımlanan isimler diğer kullanıcılara gösterilecektir.

Böylece valorant isim gizleme konusunu sizler için detaylı bir şekilde ele almış olduk. Bu konu özelinde sormak istediğiniz veya adımları takip ederken yaşamış olduğunuz sorunları aşağıda yer alan yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Valorant oyununda karşılaşma başlatırken grup hazır değil hatası yaşıyorsanız çözümü için Valorant Grup Hazır Değil Hatası (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın