VakıfBank Mobil Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank müşterisiyseniz ve mobil uygulamasında vakıfbank mobil dil değiştirme nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyun.

VakıfBank Mobil Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kullanıcısı iseniz ve mobil uygulaması içerisinde vakıfbank mobil dil değiştirme nasıl yapılır öğrenmek için doğru yerdesiniz.

  • Vakıfbank Mobil uygulamasını açın.
  • Giriş ekranında sağ üst köşe yer alan TR veya EN yazısına dokunun.

vakıfbank mobil türkçe yapma

Vakıfbank giriş penceresinin sağ üst kısmında bulunan TR yazısına dokunursanız dil Türkçe olarak değişecektir. Eğer EN olarak değiştirirseniz uygulamanın dili İngilizce olacaktır.

Yukarıdaki adımları uygulayarak VakıfBank Mobil ingilizceden türkçe yapma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinde birçok Vakıfbank müşterisi VakıfBank ingilizce oldu, VakıfBank türkçeye çevirme gibi aramalar yapmaktadır. Neyse ki bu yazımızda sizlere VakıfBank dil Ayarları nasıl yapılır ondan bahsettik.

Telefonunuzda VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması yüklü ise ve bir türlü dil değiştirme işlemini yapamadıysanız yukarıda yer alan VakıfBank İnternet bankacılığı dil değiştirme işlemini takip edip uygulayabilirsiniz.

VakıfBank Mobil Nasıl İndirilir?

Vakıfbank mobil uygulamasını telefonunuza nasıl indirebileceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

iOS işletim sistemine sahipseniz;

  • App Store uygulamasını açın.
  • Mağaza arama bölümüne “Vakıfbank Mobil” yazın.
  • Uygulamayı cihazınıza indirin.

Vakıfbank mobil uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra müşteri numaranız ve şifreniz ile mobil bankacılık işlemlerinizi kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank Mobil Dil Değiştirme (Videolu Anlatım)

Bu yazımızda sizlere vakıfbank mobil dil değiştirme nasıl yapılır ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yazının altında yer alan yorumlar bölümünde dile getirebilirsiniz.

3D Secure doğrulama hatası yaşıyorsanız çözümü için 3D Secure Doğrulama Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın