Twitter Sayfa Yükleme Hatası (Çözümü)

Twitter sayfa yükleme hatası çözümü için internet bağlantınızı kontrol edin veya sunucularda yaşanan genel bir sorun olup olmadığını araştırın.

Twitter Sayfa Yükleme Hatası (Çözümü)

Bu yazımızda sizlere Twitter yeni adıyla “X” kullanıcılarının yaşamış olduğu twitter sayfa yükleme hatası neden kaynaklanır ve nasıl çözülür ondan bahsedeceğiz.

Bu tür hatalar oldukça can sıkıcıdır ve takipçilerinizle etkileşiminizi geçici bir sürede olsa sınırlayabilir. Neyse ki bu hatayı çözebilmeniz için doğru yerdesiniz.

Sayfa yükleme hatası birçok şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

 • Twitter’a Erişilemiyor hatası
 • Bağlantı zayıf hatası
 • Tweetler yüklenmiyor hatası
 • Teknik bir sorun yaşıyoruz hatası

Yukarıda saymış olduğumuz bu hata türlerinden en az birisi ile karşılaşıyorsanız nedenleri şu şekilde olabilir:

 • İnternet bağlantınızda anlık kopma
 • İnternet bağlantı hızınızda yavaşlama meydana gelmesi
 • Twitter yani X sunucularından kaynaklı sorunlar
 • Hesabınızın kısıtlanmış olması

X uygulamasında karşımıza çıkan bu hata çeşitlerini ve nedenlerini sizlere aktardığımıza göre artık bu durumdan nasıl kurtulabiliriz ondan bahsedelim.

Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. Wi-Fi üzerinden internete bağlanıyorsanız modeminize reset atın. Modeminizi kapatın ve 1 dakika kadar bekledikten sonra açın.

Modem üzerinde yer alan tüm ışıklar yandıktan sonra telefonunuzdan Wi-Fi ağınıza tekrardan bağlanın. Daha sonra X uygulamasını açın ve twitter sayfa yükleme hatası alıp almadığını kontrol edin.

Eğer sorun devam ediyorsa internet bağlantı hızınız yavaş olabilir. Bağlantı hızının yavaş olması internet gerektiren uygulamaları açarken sayfaların tam olarak yüklenememesine neden olabilir. Bu yüzden SpeedTest adresine giderek hız testi yapın.

Tweetler yüklenmiyor gibi hatalar ile karşılaşıyorsanız Twitter yani X sunucularından kaynaklı genel bir sorun meydana gelmiş olabilir. Bunu anlamak için Downdetector adlı websitesini kullanarak sunucu problemleri olup olmadığını anlık olarak kontrol edin.

tweetler yüklenmiyor

Bahsetmiş olduğumuz sitede anlık olarak son 24 saat içerisinde sunuculardan kaynaklı bir sorun yaşanıp yaşanmadığını kontrol edebilir ayrıca gerçek kullanıcıların yaşamış olduğu problemleri yorum olarak okuyabilirsiniz.

Tweetler yüklenmiyor gibi hatalar ile karşılaşıyorsanız hesabınız çeşitli nedenlerden dolayı kısıtlanmış olabilir. Örneğin politika ihlali yapmış olabilirsiniz. Bu nedenle hesabınız geçici bir süre kısıtlanmış olabilir.

Bu yazımızda sizlere twitter sayfa yükleme hatası nedenlerinden ve çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Twitter ifşa neden açılmıyor sorusunun cevabını Twitter İfşa Neden Açılmıyor? (Çözümü) başlıklı yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

“Twitter Sayfa Yükleme Hatası (Çözümü)” üzerine 2 yorum

  • Merhaba Dilara,

   Instagram hesabınızda politika kurallarına aykırı olan üst üste takip isteği gönderme peşpeşe yorum yapma gibi eylemlerden uzak durduğunuz takdirde 2 – 3 hafta kadar süre içerisinde muhtemelen kısıtlamanız kalkmış olacaktır.

   Yanıtla
Yorum yapın