Twitter İfşa Neden Açılmıyor? (Çözümü)

Twitter ifşa neden açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Twitter İfşa Neden Açılmıyor? (Çözümü)

Twitter ifşa neden açılmıyor diyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Yazımız içerisinde yer alan adımları takip ederek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Öncelikle bu sorunu yaşamanızın bir veya birden fazla nedeni olabilir. Bu nedenlerden bazıları şunlardır;

  • Ulaşmaya çalıştığınız link veya içerik silinmiş olabilir.
  • Twitter hassas içerik ayarını aktif etmemiş olabilirsiniz.

Twitter uygulamasında ifşalar gözükmüyor veya açılmıyor problemi ile karşı karşıya iseniz ulaşmaya çalıştığınız içerik çeşitli nedenlerden dolayı kaldırılmış olabilir.

İfşalar yasal olmadığı için gizlilik ihlali ortaya doğuyor. Bu sebeple bazı içerikler Twitter ekibi tarafından tespit edilip kaldırılmaktadır. Bu durumda ulaşmaya çalıştığınız linke bir türlü erişim sağlayamazsınız.

Twitter üzerinde ifşayı paylaşan sayfa veya kullanıcı içeriği profilinden kaldırmış olabilir. Böyle bir durumda twitter ifşa gözükmüyor gibi sorunlar meydana gelebilir.

Twitter fotoğraflar görünmüyor sorunu yaşıyosanız uygulamanın Ayarlar kısmından twitter hassas içerik açma işlemini gerçekleştirin. Bu ayarı nasıl aktif edeceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

  • Twitter uygulamasını açın.
  • Sol üst kısımdan profilinize basın.
  • Ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • Gizlilik ve Güvenlik > Gördüğün İçerik yolunu izleyin.

twitter hassas içerik açma

Yukarıdaki adımları takip ederek twitter hassas içerik açma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Gördüğün içerik penceresinde “Hassas içeriğe sahip olabilecek medyayı göster” seçeneğini aktif hale getirin.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra twitter ifşa neden açılmıyor sorunu ortadan kalkmış olacaktır. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Twitter bir sorun oluştu hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Twitter Bir Sorun Oluştu Hatası (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın