Türk Telekom Uygulaması Açılmıyor (Çözümü)

Telefonunuzda türk telekom uygulaması açılmıyor ise çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Türk Telekom Uygulaması Açılmıyor (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda Türk Telekom uygulaması yüklü ise ve açmak istediğinizde türk telekom uygulaması açılmıyor ise çözümü için doğru yerdesiniz.

Uygulamaların açılmama durumu özellikle Android cihazlarda yaşanmaktadır. Nadirende olsa iPhone’larda da bu sorun meydana gelebilmektedir.

Telefonunuzda yüklü olan Türk Telekom uygulaması açılmıyorsa şu yolları deneyebilirsiniz;

 • Uygulamanın önbelleğini temizlemeyi deneyin.
 • Uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol edin.
 • İnternet bağlantınızı kontrol edin.

Yazımızın ikinci paragrafında da belirttiğimiz gibi Android cihazlarda bu durum sıkça rastlanmaktadır. Türk Telekom durduruldu hatası alıyorsanız önbellek temizlemesi yapabilirsiniz.

 • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
 • Uygulamalar sekmesine gelin.
 • Türk Telekom uygulamasını bulun.
 • Depolama kısmına dokunun.
 • Önbelleği temizle butonuna basın.

Türk Telekom durduruldu hatası

Yukarıdaki adımları izleyerek Türk telekom uygulamasının önbelleğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Önbellek temizleme işleminden sonra uygulamayı açmayı deneyin ve açılmama, durduruldu gibi hatalar alıp almadığınızı kontrol edin.

Eğer sorun düzelmediyse Türk Telekom uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol edin. Bunu yapabilmek için uygulama mağazasına giriş yapmanız gerekecektir.

 • Google Play veya App Store’a girin.
 • Mağaza arama kısmına “Türk Telekom” yazın.
 • Güncelle butonuna dokunun.

Uygulama mağazası üzerinden uygulama güncelleme işlemi yukarıdaki adımlar kadar kolaydır. Eğer güncelleme varsa mutlaka güncelleme işlemini gerçekleştirin.

Türk Telekom uygulamasının eski bir sürümünü kullanıyorsanız açılmama gibi sorunlar yaşamanız olasıdır. Bu nedenle telefonunuzda yer alan uygulamaları daima güncel tutmaya özen gösterin.

Son olarak Türk Telekom uygulaması neden yüklenmiyor diyorsanız internet bağlantınızı kontrol etmenizde fayda vardır. Bu tarz uygulamalar internet gerektirmektedir. Bu nedenle Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atın.

Eğer hücresel veri üzerinden internete bağlanıyorsanız sinyal gücünün yeterli olduğundan emin olun. Sinyal gücünün düşük olduğu ortamlarda internette yavaşlama veya kopmalar meydana gelebilmektedir.

Bu yazımızda sizlere türk telekom uygulaması açılmıyor sorunu çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Android durduruldu hatası nasıl çözülür bilmiyorsanız Android Durduruldu Hatası Nedir? – Kesin Çözümü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

“Türk Telekom Uygulaması Açılmıyor (Çözümü)” üzerine bir yorum

 1. bunlar dibanın bildiği kardeşim. herkesi beddua sinir seansına sokan durum , telefon numaranı yazıyorsun şifre için 9520 ye şifre yaz yolla şifre geliyor turk telekom uygulamasına gel bir de bakmışsın ilk sayfaya geri gelmişsin asla şifreyi yazamıyorsun engellisin.turk telekom alay ediyor.

  Yanıtla
Yorum yapın