Tosla Kimlik Doğrulama Hatası (Çözümü)

Tosla kimlik doğrulama hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yazımız içerisinde yer alan adımları eksiksiz bir şekilde uygulayın.

Tosla Kimlik Doğrulama Hatası (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda Tosla uygulaması yüklü ise ve tosla kimlik doğrulama hatası yaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Yazımızın devamında yer alan adımları takip ederek bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Öncelikle Tosla nedir kısaca bilgi verelim. Tosla Akbank’ın geliştirmiş olduğu kolayca para gönderip para yüklemeyi sağlayan bir mobil uygulamadır.

Tosla kimlik doğrulama zorunlu mu diye soruyorsanız evet zorunludur. Tosla kullanıcılarının güvenliği açısından kimlik doğrulama işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

  • Google Play mağazasını açın.
  • Arama bölümüne “Tosla” yazın.
  • Uygulamayı telefonunuza indirin.

iPhone kullanıyorsanız şu adımları izleyin;

  • App Store uygulamasına girin.
  • Arama kısmına “Tosla” yazın.
  • Uygulamayı cihazınıza indirin.

Halihazırda uygulama telefonunuzda yüklü ise açın. Ardından hesabınız varsa giriş yapın yok ise hızlı ve kolay bir şekilde kayıt olun. Hesabınızın var olduğunu düşünerek Tosla dijital kimlik doğrulama adımlarına devam edelim.

Hesabınıza giriş yaptığınızda karşınıza kimlik doğrulama adımları gelecektir. Burada yapmanız gereken mevzuat gereği sizden istenen soruları veya bilgileri eksiksiz bir şekilde cevaplamak olacaktır.

Tosla kimlik doğrulama zorunlu mu

Kimlik doğrulama adımları yukarıdaki görselde de görüldüğü üzere kişisel bilgiler, kart tanımlama, yüz tanıma olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamaları sırasıyla tamamlamanız gerekmektedir.

Peki tosla kimlik doğrulama güvenli mi diye soracak olursanız vermiş olduğunuz bilgiler tamamen sizin güvenliğiniz açısındandır. Normal bir banka hesabı açtırmak istediğinizde de bu tarz doğrulama adımları ile karşılaşırsınız.

Tosla uygulaması içerisinde doğrulama adımlarını eksiksiz ve başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra artık tosla kimlik doğrulama hatası almayacaksınız.

Papara hesap onaylama hatası alıyorsanız çözümü için Papara Hesap Onaylama Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın