Papara Hesap Onaylama Hatası Nasıl Çözülür?

Papara özellikle günümüzde çok kullanılan bir platformdur. Papara ile para transferi, fatura ödeme ya da internetten alışveriş yapma gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Papara’ya kayıt olmak isteyen kullanıcılar papara hesap onaylama hatası ile karşılaşmaktadır.

Papara hesap onaylama hatası nedir? Papara hesap nasıl onaylanır? gibi soruları merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Papara Hesap Onaylama Hatası Nasıl Çözülür?

Papara‘ya kayıt oldunuz fakat bir türlü hesap onaylama aşamasını geçemediniz. Karşınıza yukarıdaki görseldeki gibi hesap onaylama hatası çıktı. Bu durumda ne yapmamız gerekir.

Papara hesabınıza kimlik bilgilerinizi girdiğiniz halde hesabın onaylanırken bir sorun oluştu yazısı ile karşılaşıyorsanız görselde yer alan iletişim numarasını arayarak bu sorunu çözebilmeniz mümkün.

Papara kimlik doğrulama hatası için destek@papara.com’a mail atarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Papara hesap onaylama aşamasında kimliğinizin yeni veya eski kimlik olduğunu işaretlememiş olabilirsiniz.

Kimliğininizin seri numaranızı yanlış giriyor olabilirsiniz. Yanlış girmeniz durumunda papara hesap onaylama hatası alabilirsiniz.

Papara hesabınızı bir türlü onaylıyamıyorsanız başka bir zaman diliminde tekrar deneyerek bu hatadan kurtulabilirsiniz.

papara kimlik doğrulama hatası

Papara Hesap Onaylama Nasıl Yapılır?

Öncelikle Papara’nın resmi web sitesini ziyaret edin. Daha sonra buradan Papara Hesap Aç butonuna tıklayın. Kendinize bir hesap oluşturun. Bu işlemi Papara mobil uygulamasından da telefonunuza indirerek yapabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra Papara hesabınıza giriş yapın. Buradan Onaylı Hesaba Geç butonuna tıklayın. Açılan sayfada kimlik bilgilerinizi doldurarak hesap onaylama işlemini tamamlayın.

Papara IBAN Öğrenme?

Papara platformunda en çok merak edilenlerden biriside iban numarası öğrenmedir. Peki Papara’da İBAN var mı? IBAN nasıl Öğrenilir?

Papara kullanıcıları internet üzerinde Papara iban öğrenme, papara iban numarası alma, papara kart iban var mı, papara karta nasıl para gönderilir gibi araştırmalar yapıyorlar.

Papara uygulamasında kişiye özel IBAN numarası yoktur. Bunu yerine hesap numarası vardır. Hesap numarası üstünden işlem yapabiliyorsunuz.

Papara Para Nasıl Gönderilir?

Papara para gönderme işlemi için Para Transferi sekmesine gelin ve Para Gönder seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada gönderceğiniz kişinin cep numarasını veya Papara numarasını girerek para gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Papara banka hesabına para göndermek için tekrar Para Transferi sekmesine gelin ve Para Gönder seçeneğine tıklayın. Ardından Papara Numarası/IBAN kısmına girin ve göndermek istediğiniz kişinin IBAN numarasını girerek para gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Papara Black Card Nedir?

İnternette papara black card nedir diye araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Papara black card yurt içi ve yurt dışında veya internetten alışveriş yapmak için kullanabileceğiniz ön ödemeli karttır.

Ayrıca papara black card sayesinde tüm ATM’lerden 500 TL’ye kadar ücretsiz olarak nakit para yatırıp çekebilirsiniz.

Papara black card tamamen ücretsiz bir karttır. Kart başvurusu yaptığınızda herhangi bir ücret ödemeden adresinizden teslim alabilirsiniz.

Papara Bağlantı Hatası Çözümü

Papara hesabınıza giriş yaparken papara bağlantı hatası alıyorsanız aşağıdaki çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

papara bağlantı hatası

Papara’ya giriş yaparken şu anda işlem yapamıyoruz gibi sorunlarla karşılaşyorsanız öncellikle yapmanız gereken telefonunuzun Ayarlar bölümüne girmektir.

Daha sonra Uygulamalar sekmesine giriş yapın. Karşınıza telefonunuzda yüklü uygulamaların listesi çıkacaktır.

Buradan Papara uygulamasını bulun ve üzerine dokunun. Önbelleği Temizle diyin.

Önbelleği temizleme işlemi işe yaramazsa aynı sayfadan Veriyi Sil işlemini uygulayın.

Papara uygulamasının önbelleğini temizlediğinizde muhtemelen bu hatadan kurtulmuş olacaksınız.

Bir diğer yöntem ise evinizde bulunan modemi resetlemek olacaktır. Modeminizi resetleyip Papara’ya tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Binance kullanıcısı iseniz ve kripto para alıp satma işlemi gerçekleştirmek istediğinizde kimlik doğrulama sorunu ile karşılaşıyorsanız yapmanız gerekenleri Binance Kimlik Doğrulama Sorunu Çözümü başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

“Papara Hesap Onaylama Hatası Nasıl Çözülür?” üzerine 2 yorum

Yorum yapın