TOD TV Üyelik İptali Nasıl Yapılır? (2024)

TOD TV üyesi olarak tod tv üyelik iptali nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımız içerisinde yer alan adımları uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz.

TOD TV Üyelik İptali Nasıl Yapılır? (2024)

Türkiyede yayın hayatına başlayan ve açılışına özel ilk hafta süper lig maçlarını ücretsiz bir şekilde veren TOD TV platformunda tod tv üyelik iptali nasıl yapılır bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

Öncelikle bu platform hakkında kısa bir bilgi verelim. beIN Media’nın yeni platformu olan TOD TV üzerinde popüler dizileri, filmleri ücretli bir şekilde izleme imkanı sunar. Bunun yanı sıra spor paketleri sayesinde süperlig maçlarını izleyebilirsiniz.

TOD TV’ye üye olduysanız ve üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl yapabilirim diye soracak olursanız aşağıdaki adımları izleyin.

  • Tarayıcınızı açın.
  • Adres çubuğuna “www.todtv.com.tr” yazın.
  • Kullanıcı bilgileriniz ile üye girişini gerçekleştirin.
  • Sağ üst köşeden HESABIM kısmına gelin.
  • Buradan Paketlerim sekmesine tıklayın.

tod tv paket iptal etme

Hesabım > Paketlerim sekmesinden kolaylıkla satın almış olduğunuz spor veya eğlence paketinizi iptal edebilir üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Paketlerim bölümünden satın almış olduğunuz paketinizin başlangıç tarihi, bitiş tarihi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Son derece kolay olan arayüzü sayesinde bu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz paketinizin her ay otomatik olarak yenilenmesini istemiyorsanız Paketlerim sekmesinden yenileme seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Eğer bulamadıysanız sitenin en alt kısmında bulunan TOD Destek bölümünden yardım alabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere tod tv üyelik iptali nasıl yapılır ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Turkcell TV televizyona nasıl bağlanır bilmiyorsanız Turkcell TV Televizyona Nasıl Bağlanır? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın