Tiktok Çok Fazla Deneme Hatası (Bilgi)

Akıllı telefonunuzda tiktok çok fazla deneme hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tiktok Çok Fazla Deneme Hatası (Bilgi)

Telefonunuzda Tiktok uygulaması yüklü ise ve uygulama içerisinde tiktok çok fazla deneme hatası alıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Yazımız içerisinde yer alan yöntemleri deneyerek bu hatadan kurtulabilirsiniz.

Öncelikle bu hata ile karşılaşmanız bir veya birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Bu nedenlerden bazıları şunlardır;

  • Hesap şifresini çok kez değiştirme
  • Paylaşımların altına peş peşe yorum yapma
  • Gün içerisinde çok sayıda kişiyi takip etme

TikTok çok fazla deneme daha sonra tekrar deneyin

Yukarıda saymış olduğumuz maddeler Tiktok politika kurallarını ihlal edecek durumlardır. Bu durumlardan birisini gerçekleştirdiyseniz hesabınızda TikTok çok fazla deneme daha sonra tekrar deneyin uyarısı ile karşılaşabilirsiniz.

Tiktok hesabınızın şifresini birden fazla kez değiştirmeye çalıştıysanız bu uyarı mesajı ile karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni Tiktok sisteminin sizi bot olarak algılaması ve hesabınızın güvenliği açısından işlemlerin durdurulmasıdır.

Tiktok uygulamasında çok fazla deneme hatası ile karşılaşan kullanıcıların en sık yaptığı hatalardan biriside paylaşılan gönderilerin altına spam yorumlarda bulunmalarıdır. Spam ne demek diye soracak olursanız bir paylaşıma çok sayıda yorum atmak olarak nitelendirebiliriz.

Bu hata ile karşılaşanların yaptığı diğer politika ihlali ise gün içerisinde çok fazla hesabı takip etmesidir. Tiktok uygulaması topluluk kuralları çerçevesinde gün içerisinde ortalama 1000 kişiyi takip etmenize izin vermektedir.

Örneğin aynı gün içerisinde 500 600 kişiyi takip etmeye kalktığınızda sistem tarafından hesabınıza kısıtlama getirilebilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken 2 – 3 gün boyunca hesabınızda herhangi bir işlem yapmamaktır.

Hesabınızda bu süre zarfında herhangi bir işlem yapmamanız çok önemlidir. Çünkü bu eylemleri tekrar ettiğiniz takdirde hesabınıza gelen kısıtlamanın kalkma süresi uzayabilir.

Bu yazımızda sizlere tiktok çok fazla deneme hatası hakkında detaylı bilgi verdik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Tiktok video oynatılamıyor hatası alıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri Tiktok Video Oynatılamıyor Hatası (Çözümü) başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın