Tiktok Bu Efekt Bu Cihazda Çalışmıyor (2024)

Tiktok bu efekt bu cihazda çalışmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tiktok Bu Efekt Bu Cihazda Çalışmıyor (2024)

Tiktok bu efekt bu cihazda çalışmıyor sorunu ile birçok Tiktok kullanıcısı karşılaşmaktadır. Bu sorunu nasıl çözebiliriz diye soracak olursanız doğru yerdesiniz.

Bu efekt bu cihazda çalışmıyor ne demek diye soracak olursanız muhtemelen Tiktok uygulamasının güncel olmamasından kaynaklıdır.

Tiktok uygulamasını güncelleyerek bu sorunu ortadan kaldırmayı deneyebilirsiniz. Bunun için şu adımları izleyin;

  • Google Play’i açın.
  • Arama kısmına “Tiktok” yazın.
  • Güncelle butonuna dokunun.

TikTok efektler gözükmüyor

iPhone kullanıcısı iseniz şu adımları takip edin;

  • App Store uygulamasına girin.
  • Arama bölümüne “Tiktok” yazın.
  • Uygulamayı güncelleyin.

Yukarıdaki adımları izleyerek her iki platformda da uygulama mağazası üzerinden Tiktok uygulamasını kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. Güncelleme işleminden sonra Tiktok’u açın ve efektlerin çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Tiktok uygulamasını güncellemenize rağmen TikTok efektler gözükmüyor veya çalışmıyor diyorsanız uygulamayı kaldırıp tekrardan yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa farklı bir mobil cihaz üzerinden Tiktok hesabınıza giriş yaparak efektlerin çalışıp çalışmadığın kontrol edebilirsiniz.

Hiçbir şekilde sorun düzelmiyorsa Tiktok Yardım Merkezi sayfasından gerekli iletişim kanallarına ulaşarak teknik ekip tarafına yaşamış olduğunuz sorunu dile getirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere tiktok bu efekt bu cihazda çalışmıyor sorunu çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Tiktok çok fazla deneme hatası ile karşılaşıyorsanız detaylı bilgiye Tiktok Çok Fazla Deneme Hatası (Bilgi) başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın