Threads Profil Görüntüleme (Resimli Anlatım)

Mobil cihazlarda threads profil görüntüleme nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyarak bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Threads Profil Görüntüleme (Resimli Anlatım)

Bu yazımızda sizlere threads profil görüntüleme işlemi nasıl gerçekleştirilir ondan bahsedeceğiz. Threads uygulamasını yeni kurduysanız ve içerisinde yer alan menülere hakim değilseniz doğru yerdesiniz.

Öncelikle Threads nedir kısaca bilgi verelim. Threads, ABD merkezli Instagram ve Facebook’un da sahibi olan Meta şirketine aittir. Threads 5 Temmuz 2023 tarihinde hizmete başlayan bir sosyal medya platformudur.

Threads uygulaması içerisinde istediğiniz herhangi birinin profilini görüntüleyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şu adımları izleyin;

  • Threads uygulamasını açın.
  • Alt kısımda bulunan büyüteç simgesine dokunun.

threads profil görüntüleme var mı

Ardından yukarıdaki görselde olduğu gibi arama penceresine profilini görüntülemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın. Burada dikkat etmeniz gereken nokta kullanıcı adını doğru bir şekilde yazmaktır.

Eğer kullanıcı adını doğru bir şekilde yazmazsanız istediğiniz profili görüntülemede sorun yaşarsınız. Ayrıca profilini görüntülemek istediğiniz kullanıcı Threads uygulamasını kullanmaya başlamadıysa göremezsiniz.

Arama kısmından dilediğiniz profilin kullanıcı adını yazarak görüntüleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Görüntüleme yaparken profilin paylaşımlarını, biyografisini, takipçi sayısını ve profil resmi gibi pekçok bilgiye erişebilirsiniz.

Threads instagram profiline ekleme nasıl yapılır

Threads uygulamasında herhangi bir kişinin profilini görüntülerken sağ üst köşede bulunan Instagram simgesine dokunarak kullanıcının instagram sayfasınıda görüntüleyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere threads profil görüntüleme işlemi nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlattık. Konu hakkında görüşleriniz varsa yorumlar kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Threads uygulaması açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için Threads Uygulaması Açılmıyor (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın