Threads Instagram Profiline Ekleme (2024)

Telefonda Threads instagram profiline ekleme nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyarak bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Threads Instagram Profiline Ekleme (2024)

Bu yazımızda Threads instagram profiline ekleme konusuna değineceğiz. Threads hesabı açtıysanız ve Instagram profilinizde Threads hesabınızı göstermek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Threads hesabınız varsa ve Instagram profilinize eklemek istiyorsanız şu adımları izleyin;

  • Instagram’ı açın.
  • Profilinize dokunun.
  • Profili Düzenle butonuna basın.

Threads instagram profiline ekleme nasıl yapılır

Profili düzenle kısmına başarılı bir şekilde geldiyseniz burada yapmanız gereken ufak bir işlem mevcuttur. Yukarıdaki görselde olduğu gibi Threads kısayolunu göster özelliğini aktif hâle getirmelisiniz.

Threads kısayolunu göster özelliğini aktif hale getirdikten sonra sağ üst köşeden onay(tik) işaretine basarak işlemi tamamlayın. Artık Threads hesabınız Instagram profilinizde görüntülenmeye başlayacak ve takipçileriniz bunu görebilecektir.

Threads kodunu instagrama ekleme

Instagram profilinizde Threads hesabınızı yukarıda yer alan görselde olduğu gibi sağ üst köşeden görüntüleyebilirsiniz. Threads kodunu instagrama ekleme işlemini böylelikle yapabilirsiniz.

Instagram profilinizde yer alan Threads simgesine dokunduğunuzda sizi otomatik olarak Threads uygulamasına yönlendirecek ve oradaki profil sayfanız açılacaktır. Takipçilerinizde bu simgeye tıkladığında sizin Threads hesabınıza yönleneceklerdir.

İkinci yöntem olarak bağlantı adresi şeklinde Threads hesabınızı Instagram profilinize ekleyebilirsiniz. Bunu yapabilmek için şu yolu izlemelisiniz;

  • Threads uygulamasını açın.
  • Profilinize girin.
  • Profili paylaş butonuna dokunun.

Profili paylaş butonuna dokunduğunuzda bir pencere açılacaktır ve burada URL kopyalama işlemini gerçekleştirin. Daha sonra Instagram profilinize gidin. Profili düzenle diyerek Bağlantı Ekle bölümüne kopyalamış olduğunuz URL adresini yapıştırın.

Bu yazımızda sizlere threads instagram profiline ekleme işlemi nasıl gerçekleştirilir detaylı bir şekilde anlattık. Konu hakkında olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Threads profil görüntüleme nasıl yapılır bilmiyorsanız Threads Profil Görüntüleme (Resimli Anlatım) başlıklı yazımızı okuyarak detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum yapın