Telegram İsim Değiştirme (Resimli Anlatım)

Telegram isim değiştirme nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımız içerisindeki adımları uygulayarak bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Telegram İsim Değiştirme (Resimli Anlatım)

Akıllı telefonunuzda Telegram uygulaması yüklü ise ve telegram isim değiştirme nereden ve nasıl yapılır bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıda yer alan adımları uygulayarak Telegram uygulamasında isminizi değiştirebilirsiniz.

  • Telegram uygulamasını açın.
  • Sol üst köşede yer alan üç çizgiye dokunun.
  • Ayarlar bölümüne girin.
  • Ardından sağ üst köşeden üç nokta simgesine dokunun.
  • Daha sonra Adı Düzenle seçeneğine basın.

Telegram kişi ismi değiştirme

Yukarıda yer alan adımları eksiksiz ve doğru bir şekilde uyguladığınızda Telegram kişi ismi değiştirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eğer kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız Ayarlar > Kullanıcı adı yolunu izleyebilirsiniz. Kullanıcı adınızı değiştirdikten sonra karşı taraf sizi arama kısmına değiştirmiş olduğunuz kullanıcı adınızı yazarak bulabilir.

Not: Telegram kullanıcı adınızı sürekli olarak değiştiremeniz halinde bu ayar geçici bir süre bloke olabilir!

Telegram isim gizleme yapmak istiyorsanız Ayarlar bölümüne girin. Sağ üst köşeden üç noktaya dokunun. Adı düzenle sekmesine gelin. Ardından Ad kısmında bir boşluk bırakın ve kaydedin.

Telegram kullanıcı adı bulma nasıl yapılır diye soracak olursanız Telegram uygulamasını açın sağ üst köşeden arama simgesine dokunun. Bulmak istediğiniz kullanıcı adını yazın.

Bu yazımızda sizlere telegram isim değiştirme nasıl yapılır ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Telegram çevrimiçi kapatma nasıl yapılır bilmiyorsanız Telegram Çevrimiçi Kapatma (Android/iOS) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın