Spotify Sayfa Yüklenemedi Hatası (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda spotify sayfa yüklenemedi hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Spotify Sayfa Yüklenemedi Hatası (Çözümü)

Mobil cihazınızda Spotify uygulaması yüklü ise ve uygulama içerisinde spotify sayfa yüklenemedi hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Yazımız içerisindeki yöntemleri deneyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Bu hata ile karşılaşıyorsanız ilk olarak yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  • İnternet bağlantınızı kontrol edin.
  • Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız modeminizi kapatıp açın.
  • Modeminizi kapatıp açtıktan sonra Spotify uygulamasını açmayı deneyin.

Eğer hücresel veri üzerinden internete bağlanıyorsanız sinyal gücünün yeterli olduğundan emin olun. Sinyal gücünün düşük olduğu durumlarda sayfa yüklenemedi gibi hatalar meydana gelebilir.

Spotify Önbelleğini Temizleyin

Telefonunuzda yüklü olan Spotify uygulamasının önbelleğini temizleyin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şu adımları izleyin;

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Spotify’i bulun.
  • Depolama kısmına dokunun.
  • Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

spotify önbellek temizleme

Yukarıdaki adımları takip edip uygulayarak Spotify uygulamasının önbelleğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Önbellek temizleme işlemi bittikten sonra Spotify’i açın ve sayfa yüklenemedi hatası alıp almadığınızı kontrol edin.

Tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa telefonunuzdan Spotify uygulamasını kaldırın ardından uygulama mağazası üzerinden tekrardan indirin. Bu yöntem basit gibi gözükse de pek çok sorunu çözmede etkili bir yol olabilmektedir.

Spotify uygulamasını açtığınızda karşılaştığınız “Sayfa yüklenemedi” hatası sizden kaynaklı olmayabilir. Spotify sunucularında yaşanan problemden dolayı bu durum meydana gelmiş olabilir. Böyle bir durumda teknik ekip tarafından sorununun giderilmesini beklemekten başka yapabileceğiniz herhangi bir işlem yoktur.

Spotify uygulamasında sunuculardan kaynaklı genel bir problem olup olmadığını kontrol etmek için DownDetector adlı websitesini ziyaret edebilir detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere spotfiy sayfa yüklenemedi hatası çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Spotify pie nasıl bakılır bilmiyorsanız Spotify Pie Nasıl Bakılır? (Resimli Anlatım) başlıklı yazımızı ziyaret ederek bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın