Spotify Pie Nasıl Bakılır? (Resimli Anlatım)

Spotify pie nasıl bakılır bilmiyorsanız yazımız içerisinde yer alan adımları takip edip uygulayarak bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Spotify Pie Nasıl Bakılır? (Resimli Anlatım)

Spotify pie nasıl bakılır bilmiyor musunuz? O hâlde doğru sayfadasınız demektir. Yazımız içerisinde yer alan adımları takip ederek Spotify Pie özelliğini kullanabilirsiniz.

Öncelikle Spotify pie ne demek ondan bahsedelim. Spotify Pie, dinleme alışkanlıklarınızı grafik üzerinde istatistiksel olarak görüntülemenizi sağlayan bir araçtır.

Peki Spotify pie nasıl yapılır diyorsanız şu adımları izleyin;

spotify pie giriş yapma

Belirttiğimiz adresi ziyaret ettiğinizde karşınıza “Login to Spotify” yazan büyük bir buton çıkacaktır. Bu butona tıkladığınızda sizi Spotify giriş ekranına yönlendirecektir.

spotify pie nasıl yapılır

Spotify giriş ekranına yönlendirildiğinizde yapmanız gereken Spotify kullanıcı adı ve şifrenizi girip oturum aç demek olacaktır. Oturum aç dedikten sonra sizlerden gerekli izinler istenecektir bu izinleri onaylayıp işlemi tamamlayın.

spotify pie rapor

Oturum açıp gerekli izinlere onay verdikten sonra Spotify Pie sizler için en çok dinlediğiniz müzikleri, müzik türlerini istatistiksel olarak raporlayıp grafik hâlinde sizlere sunacaktır.

Spotify Pie istatistik tablosu yani size vermiş olduğu rapor %100 doğru olmayabilir. Eğer bu tarz özellikleri kullanmak istiyorsanız Spotify uygulamasının kendi özelliği olan Wrapped özelliğini kullanmanızı öneririz.

Spotify Pie Güvenilir Mi?

Spotify Pie sitesi üzerinden hesabınıza giriş yapmak istediğinizde sizleri Spotify’in güvenlik sertifikalı yani orjinal sitesine yönlendirmektedir. Yani güvenilir diyebiliriz. Sadece oturum açtığınızda rapor çıkarmak, veri toplamak amacıyla sizlerden gerekli izinler istemektedir.

Bu yazımızda sizlere spotify pie nasıl bakılır bu konu hakkında detaylı bilgiye yer verdik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Spotify link kısaltma bitly ile nasıl yapılır bilmiyorsanız Spotify Link Kısaltma Bitly (Resimli) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın