Spotify Link Kısaltma Bitly (Resimli)

Spotify link kısaltma bitly ile nasıl yapılır bu konuyu araştırıyor ve öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamına detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Spotify Link Kısaltma Bitly (Resimli)

Bu yazımızda sizlere spotify link kısaltma bitly ile nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. Bitly kullanarak Spotify linklerini kısaltmak oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları izleyerek Bitly üzerinde Spotify linklerinizi kısaltabilirsiniz:

  • Öncelikle Spotify uygulamasını açın.
  • Linkini kısaltmak istediğiniz şarkıyı açın.
  • Sağ alt köşeden Paylaş simgesine dokunun.
  • Ardından açılan pencereden “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine dokunun.

spotify link kopyalama

Yukarıdaki adımları takip ederek Spotify uygulaması içerisinde istediğiniz şarkının linkini başarılı bir şekilde kopyalayabilirsiniz. Spotify link kısaltma aşamasının ilk bölümünü tamamlamış olduk.

Şimdi dilerseniz Bitly ile kopyalamış olduğumuz bağlantıyı nasıl kısaltırız ondan bahsedelim. Öncelikle yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Bitly web sitesini ziyaret edin ve hesabınıza giriş yapın. Hesabınız yoksa hesap oluşturun.
  • Ana sayfada karşınıza çıkan turuncu renkteki “Create your first link” butonuna dokunun.

bitly spotify url kısaltma

Create your first link butonuna tıkladıktan sonra karşınıza doldurmanız gereken alanlar gelecektir. Burada yer alan kutucukların hepsini doldurmanıza gerek yoktur.

bitly spotify url

Açılan pencerede en üst kısımda yer alan Destination yazan kutucuğa kopyalamış olduğunuz Spotify linkini yukarıdaki görselde olduğu gibi yapıştırın. Daha sonra diğer kutucukları pas geçerek en altta bulunan mavi renkli “Create” butonuna dokunun.

Artık kısaltılmış bir Spotify linkiniz hazır hale gelmiş bulunmaktadır. Kısaltılmış linkinizi sosyal medyada veya diğer platformlarda kullanabilirsiniz. Bitly ayrıca tıklama sayısı gibi bazı istatistikleri de takip edebilmenize olanak tanır, böylece linkinize kaç kişi tıklamış öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere spotify link kısaltma bitly ile nasıl yapılır ondan bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Spotify şarkı sözleri nasıl açılır bilmiyorsanız Spotify Şarkı Sözleri Nasıl Açılır? – [Android/iOS] başlıklı yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz.

Yorum yapın