Snapchat Puan Arttırma (Programsız)

Akıllı telefonunuzda Snapchat adlı sosyal medya uygulaması yüklü ise ve snapchat puan arttırma yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Snapchat Puan Arttırma (Programsız)

Telefonunuzda yüklü olan Snapchat uygulamasında puanınızı arttırmak ister misiniz? Snapchat puan arttırma nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki yolu izleyin.

  • Öncelikle Snapchat uygulamasını açın.
  • Sol üst kısımdan profilinize dokunun.
  • Snapchat puanınızı kontrol edin.

snapchat skor gizleme

Snapchat puanımızı kontrol ettiğimize göre artık bu puanı nasıl yükseltebiliriz ondan bahsedelim. Şimdi yapmanız gerekenler sırasıyla aşağıda yer almaktadır.

  • Snapchat ana ekrana geri gelin.
  • Ardından aşağıda yer alan Kamera simgesine dokunun.

snapchat puanı nedir

Kamera simgesine dokunduğunuzda uygulama içerisindeki gerekli izinlere izin verdiyseniz telefonunuzun kamerası açılacaktır.

snapchat puan hilesi

Kamerayı başarılı bir şekilde açtıysanız ekranın sağ kısmında yer alan artı(+) simgesine dokunun. Ardından Çoklu Snap seçeneğini seçin.

Çoklu Snap özelliğini seçtikten sonra ekranın alt orta kısmında bulunan yuvarlak büyük şekilde yer alan + butonuna 8 defa dokunun. Snapchat tek seferde 8 snap’e izin vermektedir.

snapchat puan yükseltme

Snapchat puan arttırma işlemi için şimdi yapmanız gereken Gönder butonuna tıklayarak arkadaşlarınızı seçmek olacaktır. Ne kadar çok arkadaş eklerseniz o kadar çok etkisi olur ve puanınız daha çok yükselir.

Böylece snapchat puan kasma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Profilinizden Snapchat puanınızı kontrol ederek yükseldiğini görebilirsiniz.

Fakat bu işlemi sürekli olarak yapmamanızı tavsiye ederiz. Nedenine gelecek olursak sürekli bu işlemi yaparsan sistem tarafından spam olarak algılanabilir ve hesabınız askıya alınabilir.

Snapchat Puanı Nedir?

Snapchat puanı uygulama içerisinde ne kadar aktif olduğunuzun bir göstergesidir. Snapchat uygulamasında ne kadar çok vakit geçirirseniz veya etkileşim içinde olursanız buna bağlı olarak puanınız artar.

Snap Puanı Neye Göre Artar?

Snap puanı uygulama içerisinde ne kadar çok snap çektiğinize ve etkileşim sağladığınıza bağlı olarak artmaktadır. Snapchat’i çok aktif olarak kullanıyorsanız puanınız bir o kadar yüksek olacaktır.

Snap Puanı Mesajla Artar Mı?

Snap puanı malesef mesajla artmamaktadır. Sadece çekmiş olduğunuz her bir snap karşılığında puan kazanırsınız. Düzenli olarak snap çekerek puanlarınızı yükseltebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere snapchat puan arttırma nasıl yapılır ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Snapchat hesap kilidi kaldırma nasıl yapılır bilmiyorsanız Snapchat Hesap Kilidi Kaldırma – Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın