Snapchat Candy Efekti Nasıl Kullanılır?

Snapchat candy efekti nasıl kullanılır bilmiyorsanız ve bu konuyu araştırıyosanız yazımızın devamında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Snapchat Candy Efekti Nasıl Kullanılır?

Snapchat candy efekti nasıl kullanılır diye araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere candy efektini nasıl kullanabileceğinize dair bilgiler paylaştık.

Snapchat Candy efektini kullanmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Snapchat uygulamasını açın ve kamera ekranına geçin.
  • Kamera ekranının altındaki Filtreler’in yanındaki ifadeye dokunun.
  • Şimdi yüz filtrelerinin bir listesi açılacaktır. Filtreler arasında gezinin ve Candy efektini bulun.
  • Candy efektini seçmek için ona dokunun.

snapchat candy

Candy efektleri artık kullanılabilir. Şimdi bir selfie çekin veya arkadaşlarınızla bir fotoğraf paylaşın. Etkinliğini artırmak için farklı renkler, metin veya diğer özellikler eklemek için bir filtreye tıklayabilirsiniz.

Not: Snapchat’in arayüzü zaman zaman değişebileceğinden izlenecek adımlar ve adımlar değişiklik gösterebilir. Ancak, bu temel adımlar size rehberlik etmelidir.

Candy efektinin yanında dairesel bir simge göreceksiniz. Bu simgeye dokunarak efektin gücünü ayarlayabilirsiniz. Daha soluk bir görünüm için simgeyi sola, daha spesifik bir görünüm için sağa kaydırın.

Candy efektli bir fotoğraf çektikten sonra snap’i kaydedebilir veya hikayenize ekleyebilirsiniz. Candy efektini kullanırken farklı yüz ifadeleri yaparak filtrenin nasıl tepki verdiğini görebilirsiniz.

Örneğin, göz kırparsanız, filtrenin yüz ifadelerinizi takip ettiğini görürsünüz. Bu adımları izleyerek Snapchat candy efektlerini kolayca kullanabilirsiniz.

Candy(Şeker) efektini kullanırken başka filtreler veya efektler de ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, Efektler ekranının üst kısmındaki başka bir filtre simgesine dokunmanız yeterlidir. Bu şekilde, candy efekti ile birlikte diğer efektleri de kullanabilirsiniz.

Snapchat sürekli olarak efektleri ve filtreleri güncelliyor. Böylece ara sıra yeni şeker efektleri ve filtreler eklenir. Bu yeni filtreleri kullanmak için Snapchat uygulamasını düzenli olarak güncellemelisiniz.

Candy efektleri ile çekim yaparken interaktif özellikleri de kullanabilirsiniz. Örneğin, etiket ekleyebilir, yer ekleyebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Candy efektini kullanırken farklı pozlar ve yüz ifadeleri deneyerek eğlenceli ve yaratıcı enstantaneler oluşturabilirsiniz. Snapchat, kullanıcıların fotoğrafları ve videoları özelleştirmesine olanak tanıyan bir dizi farklı araç sunar.

Bu yazımızda sizlere snapchat candy efekti nasıl kullanılır bu konuya değindik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Snapchat puan arttırma programsız bir şekilde nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız Snapchat Puan Arttırma (Programsız) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın