Samsung Health Sunucu Hatası (Çözümü)

Samsung akıllı telefona sahipseniz ve samsung health sunucu hatası ile karşılaşıyorsanız bu sorunu ortadan kaldırmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Samsung Health Sunucu Hatası (Çözümü)

Bu yazımızda Samsung akıllı telefon kullanıcılarının karşılaşmış olduğu samsung health sunucu hatası nasıl çözülür ondan bahsedeceğiz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için doğru yazıyı okuyorsunuz.

Samsung’un kendi bünyesinde barındırmış olduğu Samsung Health uygulamasında sunucu hatası alıyorsanız şu adımları izleyin;

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • Uygulamalar sekmesine gelin.
  • Samsung Health uygulamasını bulun.
  • Depolama kısmına dokunun.

samsung health 0x2c#1#7

Depolama bölümünde yukarıdaki görselde olduğu gibi Veriyi sil butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklayarak uygulamanın verilerini temizleyin. Daha sonra uygulamayı açmayı deneyin ve sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Veriyi sil butonuna tıkladığınızda Samsung Health uygulaması içerisindeki kayıtlı bilgileriniz silinebilir. Yani içerisinde kendinize göre ayarlamış olduğunuz bir takım bilgiler veya veriler sıfırlanacaktır. Bu konuyu göz önünde bulundurarak bu işlemi yapmanızda fayda vardır.

Eğer verileri temizleme işleminden sonra sunucu hatası almaya devam ediyorsanız Samsung Health uygulamasını telefonunuzdan kaldırın. Ardından şu adımları izleyerek tekrardan yükleyin.

  • Google Play mağazasına girin.
  • Arama yerine “Samsung Health” yazın.
  • Yükle butonuna dokunun.

Bu adımları takip ederek Samsung Health uygulamasını telefonunuza tekrardan en güncel haliyle yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminden sonra uygulamayı açın muhtemelen artık sunucu hatası ile karşılaşmayacaksınız.

Tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa Samsung Health uygulaması ile alakalı geliştirici sorunları olabilir. Bu gibi bir durumda uygulamaya yeni gelecek düzeltme güncellemelerini takip ederek sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.

Böylece samsung health sunucu hatası nasıl çözülür sizlere bahsetmiş olduk. Bu hata özelinde yaşamış olduğunuz tecrübelerinizi veya daha farklı çözüm yollarını yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Samsung telefonunuzun yaşını merak ediyor musunuz? Samsung telefonunuzun yaşını öğrenmek için Samsung Telefon Yaşı Öğrenme (2024) başlıklı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın