Rockstar Games Launcher Açılmıyor (Çözümü)

Bilgisayarınızda rockstar games launcher açılmıyor ise modeminize reset atmayı deneyin. Eğer sorun düzelmezse yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rockstar Games Launcher Açılmıyor (Çözümü)

Bu yazımızda sizler için rockstar games launcher açılmıyor sorununa değineceğiz. Bu sorunu yaşıyor ve çözüm yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bilgisayarınızda kurulu olan Rockstar Games Launcher yani başlatıcı bir türlü açılmıyor ise şu adımları izleyin;

  • Modeminizi güç tuşundan kapatın.
  • 1 dakika kadar bekleyin.
  • Ardından modeminizi tekrardan güç tuşundan açın.

Modeminizin üzerinde yer alan tüm ışıklar yandıktan sonra bilgisayarınızdan internet bağlantınızı kontrol edin. Sorunsuz bir şekilde bağlantınız gerçekleştikten sonra Rockstar Games Launcher’i açın ve herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Araştırdığımız bilgilere göre modeme reset atmak bu sorunu çözmek için en etkili yol olduğudur. Sizlerde modeminize reset atarak bu sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.

Eğer sorun hâla devam ediyorsa ikinci çözüm yöntemi olarak bilgisayarınızın Belgeler bölümünde bulunan Rockstar Games adlı klasörü silmek olacaktır.

  • Belgeler penceresini açın.
  • Rockstar Games klasörünü bulun.
  • Sağ tıklayıp Sil seçeneğine tıklayın.

Rockstar Games Launcher yanıt vermiyor

Yukarıdaki adımları takip ederek Rockstar Games klasörünü tamamen silin. Bu klasörü silmeniz oyuna herhangi bir zarar vermemektedir. Klasörü sildikten sonra Launcher’i açtığınızda tekrardan yeni dosyaları Belgeler kısmında oluşturacaktır.

Rockstar Games klasörünü sildikten sonra Launcher’i başlatın ve herhangi bir sorun ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı kontrol edin. Muhtemelen sorun düzelmiş olacaktır.

Bu yazımızda sizlere rockstar games launcher açılmıyor sorunu çözüm yollarında bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

GTA 5 hikaye modu açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için GTA 5 Hikaye Modu Açılmıyor (Çözümü) başlıklı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın