Postegro Web Giriş Sorunu – Yeni Adresi (2023)

Instagram gizli hesapları görebilmek için kullanılan ve oldukça popüler olan postegro web giriş sitesine kullanıcılar erişmeye çalışırken zaman zaman sorun yaşayabiliyorlar.

Postegro Web Giriş Sorunu – Yeni Adresi (2023)

Instagramda gizli hesapları görebilmek için kullanıcılar çeşitli yollara başvurabiliyorlar. Bu yollardan biriside gizli profilleri görebilmemizi sağlayan web postegro platformudur.

Bu platforma giriş yaparken kullanıcılar siteye erişim sorunu yaşıyorlar. Sizler için instagram gizli hesapları görebilme platformuna giriş yapmak için yapmanız gerekenleri yazımızda paylaştık.

Siteye girmeye çalışanlar web postegro kapandı mı diye araştırmalar yapıyorlar. Bu soruyu sizler için hemen cevaplayalım. Bu platform hala hizmet vermektedir. Postegro web giriş sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

Web Postegro Yeni Adresi Nedir?

Web postegro sitesinin yeni adreslerini sizler için yazımız içerisinde paylaştık. postegro web giriş yaparken sorun yaşıyorsanız aşağıdaki linklerden giriş yapabilirsiniz.

Web postegro yeni adresiweb.postegro.space şeklindedir. Bu adrese giriş yaparken VPN kullanmanız gerekmektedir. Site içerisinden platforma giriş yaparken mutlaka VPN kullanın.

Peki diğer web postegro giriş linkleri neler diye soracak olursanız aşağıda bulabilirsiniz.

  • postegro.net
  • web.postegro.nl
  • web.postegro.guru
  • web-postegro.info

Bu adresleri tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak kolayca giriş yapabilirsiniz. Yalnızca “web.postegro.space” adresine giriş yaparken VPN gerektirir.

Web postegro orjinal adresi ne diye soracak olursanız webpostegro.com şeklindedir. Fakat bu siteye giriş yapabilmek için VPN kullanmanız gerekmektedir.

Telefonunuza veya bilgisayarınıza VPN programı yükleyerek siteye kolayca erişebilirsiniz.

VPN programı ile uğraşmak istemiyorsanız Opera Tarayıcısını kullanabilirsiniz. Opera tarayıcısını yüklediğinizde içinde gömülü olarak VPN özelliği gelmektedir. Bu sayede ekstra VPN uygulaması yüklemenize gerek kalmaz.

Opera Tarayıcısı ile Web Postegro Sitesine Giriş

Öncelikle telefonunuzun uygulama mağazasına giriş yapın. Mağaza arama kısmına Opera yazarak uygulamayı telefonunuza indirin. Böyle uğraşmak istemiyorsanız buradan kolayca indirebilirsiniz.

  • Opera tarayıcısını açın.
  • Sağ alt köşede yer alan profil simgesine dokunun.
  • VPN özelliğini açın.

postegro web giriş

VPN özelliğini aktif hale getirdikten sonra opera tarayıcısı ile postegro web giriş 2023 yapabilirsiniz.

Web postegro sitesine giriş yaptıktan sonra Instagram kullanıcı adınızı ve şifresini girerek siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Siteye giriş yaptıktan sonra sizleri bir arama çubuğu bekliyor olacak buraya instagram gizli profil görmek istediğiniz kullanıcı adını yazın.

Web Postegro Hikayeler Açılmıyor?

Web postegro sitesine kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp giriş yaptıktan sonra hikayesini görmek istediğiniz kişinin profilini açtığınızda postegro hikayeler açılmıyor diyorsanız bunun cevabını hemen verelim.

Web postegro hikayeler açılmıyor sorunu yaşıyorsanız bu sorun sizden kaynaklı bir durum değildir. Sitenin sunucularından kaynaklı bir problem olup düzelmesini beklemekten başka çareniz yoktur.

Instagra foto büyütme nasıl yapılır bilmiyorsanız Instagram Foto Büyütme Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı okuyun.

“Postegro Web Giriş Sorunu – Yeni Adresi (2023)” üzerine bir yorum

  1. postegro adresine giriş yaparken hesap ve şifremi yazdıktan sonra birde telefon numarası istiyor.kullandıgım ve başka bir numara girsemde kabul etmiyor.bunun sebebinin numara yazılan yerin başında U+1 ( ülke kodu ) olmasından kaynaklı diye düşünüyorum.seçebilceğim türkiye kodu yok seçeneklerde az sayıda ülke kodu var.bunun için ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz.

    Cevapla
Yorum yapın