Instagram Foto Büyütme Nasıl Yapılır?

Instagram foto büyütme nasıl yapılır bilmiyor musun? Bu yazımızda sizlere kolay kullanımı olan instagram profil resmi Büyütme sitesi göstereceğiz.

Bu yazımız ile birlikte artık Instagram profil fotoğrafı büyütme uygulaması indirmenize gerek yok. Insta PP zoom programsız bir şekilde nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Instagram Foto Büyütme Nasıl Yapılır?

Instagram profil büyütme kaliteli bir şekilde yapmak istiyorsanız yazımız içerisinde yer alan site tam size göre. Instagram foto büyütme adımları için aşağıdaki yolu izleyin.

 • Save Insta adlı siteyi ziyaret edin.
 • Profil sekmesine tıklayın.
 • Profilini büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın.
 • Mavi renkli Görünüm yazan butona basın.

instagram profil resmi büyütme sitesi

Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde saniyeler içerisinde yazmış olduğunuz kullanıcı adının profil fotoğrafı büyük bir şekilde karşınıza gelecektir.

instagram profil büyütme kaliteli

Instagram profil büyütme kaliteli şekilde indirmek istiyorsanız site içerisinde yer alan Zoom HD Image butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Profil fotoğrafını normal çözünürlükte indirmek istiyorsanız Resmi İndir butonuna tıklamanız yeterlidir. Tercihe bağlı olarak her iki türlü şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Insta pp büyütme sitelerinin birçoğunda sizlerden hesabınıza giriş yapmanız istenmektedir. Save Insta sitesinin büyük avantajı Instagram hesabınıza giriş yapmadan bu işlemleri gerçekleştirebiliyor olmanızdır.

Save Insta sitesinin bir diğer önemli avantajı ise instagram profil fotoğrafı netleştirme yapabiliyorsunuz. Zoom HD Image butonuna tıklayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Gönderi Büyütme

Yazımızın şimdiye kadar ki kısmında instagram foto büyütme işleminden bahsettik. Peki instagramda beğendiğimiz gönderileri nasıl büyütebiliriz ondan bahsedelim.

 • Tarayıcınızından Instagram hesabınıza giriş yapın.
 • Büyütmek istediğiniz gönderiye tıklayın.
 • Adres çubuğunda yer alan linkin sonuna “media/?size=l” ekleyin.

instagram gönderi büyütme

Bu işlemi uyguladığınızda instagram gönderi büyütme başarıyla gerçekleşecektir. Bu yöntemi bilgisayarınızda veya telefonunuzda uygulayabilir ardından gönderileri cihazınıza indirebilirsiniz.

Dilerseniz bu işlemi birde mobil üzerinde gösterelim. Telefonunuzda Instagram uygulamasına girin ve büyütmek istediğiniz paylaşıma gelin.

instagram gönderi büyütme programsız

 • Sağ üst köşede yer alan üç nokta simgesine tıklayın.
 • Bağlantı seçeneğini seçerek gönderinin linkini kopyalayın.
 • Ardından telefonunuzda tarayıcınızı açın.
 • Kopyaladığınız linki adres çubuğuna yapıştırın.

Kopyaladığınız linkin sonunda yer alan ?ighshid= kısmını silin ve yerine “media/?size=l” yazın.

Böylelikle telefonunuzda instagram foto büyütme işlemini gerçekleştirebili ve gönderilerde yer alan fotoğrafları cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Instagram beyaz ekran sorunu yaşıyorsanız çözümü için Instagram Beyaz Ekran Sorunu – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın