Pokemon Go Unable To Authenticate Hatası – Kesin Çözümü

Pokemon Go oyununa giriş yapmaya çalışırken pokemon go unable to authenticate hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Pokemon Go Unable To Authenticate Hatası – Kesin Çözümü

Pokemon go oyununa giriş yapmaya çalışırken authenticate hatası yaşıyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • Daha sonra Tarih ve Saat ayarları kısmını bulun.
  • Tarih ve Saati otomatik olarak ayarla seçeneğini kapatıp tekrardan açın.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra Uygulamalar bölümüne gelin. Pokemon Go oyununu bulun ve içerisine girin. Daha sonra verileri temizle işlemini gerçekleştirin.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra oyunu açın ve giriş yapmayı deneyin. Oyuna giriş yapmaya çalışırken pokemon go unable to authenticate hatası alıp almadığınızı kontrol edin.

Telefonunuzda yüklü olan Pokemon Go oyununun güncel olup olmadığını kontrol edin. Eğer güncel değilse eski sürümü kaldırıp en yeni sürümü kurun.

Google Play mağazasına giriş yaparak oyunun en güncel halini telefonunuza kurun.

Eğer Pokemon Go oyununa trainer hesabınız ile giriş yapmaya çalışıyorsanız bu adresten hesabınıza giriş yapın ve Verify Account yani hesabı doğrula işlemini yapın.

Verify account dedikten sonra mail adresinize doğrulama mesajı gidecektir. Adresinize gelen doğrulama linkine tıklayarak hesabınızı onaylayın.

Daha sonra oyuna giriş yapın ve muhtemelen artık pokemon go unable to authenticate hatası ile karşılaşmayacaksınız.

Pokemon Go Banlanan Hesabı Açtırma

Pokemon go oyununda haksız yere hesabınızın banlandığını yani kapatıldığını düşünüyorsanız aşağıda yer alan form adresini ziyaret sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Pokemon Go Destek Merkezi: https://niantic.helpshift.com/hc/en/6-pokemon-go/contact-us/?p=web&contact=1

Formda istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra gönderin. En kısa sürede size geri dönüş yapacaklardır.

Zula oyununda battleye hatası yaşıyorsanız çözümü için Zula Battleye Hatası – Kesin Çözümü (2022) başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın