Binance Kimlik Doğrulama Sorunu Çözümü

En çok kullanılan ve popüler kripto para borsası Binance üzerinde kullanıcılar birtakım sorunlar ile karşılaşabiliyorlar. Bu hatalardan biriside kullanıcıların binance kimlik doğrulama sorunu yaşamalarıdır.

Kripto para borsası Binance sitesinde kimlik doğrulama sorunu nasıl çözülür ve kimlik doğrulama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Binance Kimlik Doğrulama Sorunu Çözümü

Binance kimlik doğrulama sorunu çözümü için öncelikle Binance web sitesini ziyaret edin. Ardından Binance hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sağ üst köşedeki menüden Kimlik sekmesine girin.

Binance kimlik doğrulama sayfasında Şimdi Doğrula butonuna basın.

binance kimlik doğrulama nasıl yapılır

Daha sonra yaşadığınız Ülkeyi seçin ve ardından Kimlik Kartı seçeneğini işaretleyin. Devam et butonuna basın.

binance kimlik hatası

Devam et dedikten sonra açılan pencerede kimliğinizin ön ve arka yüzünü ayrı ayrı yükleyin.

binance kimlik yükleme

Tüm bu adımları uyguladıktan sonra hesabınız inceleme sürecine girecektir. Başvurunuz doğrulandığında e-posta ile bilgi alacaksınız.binance kimlik doğrulama nasıl yapılır

Kimlik doğrulama işlemini günde en fazla 10 kez deneyebilirsiniz. Başvurunuz 24 saat içerisinde 10 kez kabul edilmediyse tekrar doğrulama göndermek için 24 saat beklemeniz gerekir.

Kimlik doğrulama ne kadar sürede tamamlanır?

Genel olarak kimlik doğrulama işlemleri yaklaşık 1 saat sürmektedir. Binance sitesinin yoğun olduğu günler bu süre 48 saate kadar çıkabilir.

Binance Kimlik Doğrulama Artık Zorunlu Hale Geldi

Binance üzerinden kripto para alıp satmak için artık kimlik bilgilerinizi vermeniz ve doğrulama işlemini yapmanız gerekmektedir.

Eğer kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirmezseniz kripto para alıp satmanız mümkün değildir.

Kripto para alırken veya satarken karşınıza kimlik doğrulama ekranı gelecektir. Bu adımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra kolayca yatırım yapıp paranızı değerlendirebilirsiniz.

Papara kullanıcısı iseniz ve hesap onaylatma hatası alıyorsanız  Papara Hesap Onaylama Hatası Nasıl Çözülür? adlı yazımızda çözüm yollarını bulabilirsiniz.

Yorum yapın