OkCupid Genel Doğrulama Hatası (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda okcupid genel doğrulama hatası alıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

OkCupid Genel Doğrulama Hatası (Çözümü)

Popüler buluşma uygulaması olan OkCupid uygulaması içerisinde okcupid genel doğrulama hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için yapmanız gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Öncelikle Okcupid uygulamasını açın.
  • Sağ alt köşeden Profil sekmesine gelin.

okcupid profil güncelleme

Profil kısmından hesap ayarlarınıza erişin ve buradan e posta adresinizi ve diğer kullanıcı bilgilerinizi kontrol edin. Eksik veya yanlış olup olmadığını teyit edin.

Eğer e posta adresinizi eksik veya yanlış yazdıysanız okcupid doğrulama hatası ile karşılaşmanız muhtemeldir. E posta adresinizi doğru yazmanız gerekir çünkü üyeliğinizin doğrulanması için e posta adresinize bağlantı veya kod gitmektedir.

Uygulamanın içerisinde hesap ayarları bölümünden kullanıcı bilgilerinizi tek tek kontrol ederek doğru olup olmadığını kontrol edin. Eğer eksik veya yanlış bir bilgi olduğunu düşünmüyorsanız ikinci yönteme geçebilirsiniz.

Okcupid genel doğrulama Hatası kod 150

Okcupid uygulamasını açın ve herhangi birine mesaj göndermeyi deneyin. Eğer mesaj göndermek istediğinizde yukarıdaki görselde olduğu gibi “Genel doğrulama hatası” alıyorsanız uygulamanın önbelleğini temizlemeyi deneyin.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne gidin.
  • Uygulamalar sekmesine girin.
  • Okcupid uygulamasını bulun.
  • Depolama kısmına gelin.
  • Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

Uygulamanın önbelleğini temizledikten sonra açın ve birine mesaj göndermeyi deneyin. Ardından herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

okcupid önbellek temizleme

iPhone cihazınızda önbellek temizleme işlemi için Ayarlar > Genel > Depolama > OkCupid yolunu izleyerek uygulamanın önbelleğini başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Okcupid genel doğrulama Hatası kod 150, hesabınızda bulunan kullanıcı bilgilerinin yanlış veya eksik olduğu anlamına gelir. Böyle bir durumda hesabınızı gözden geçirmeniz gerekir.

Okcupid uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol edin. Bunu uygulama mağazası üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Mağaza içerisinde güncelle butonu görüyorsanız yeni bir sürüm mevcut demektir.

Bu yazımızda sizlere okcupid genel doğrulama hatası çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Tinder Gold iptal etme nasıl yapılır bilmiyorsanız Tinder Gold İptal Etme (Resimli Anlatım) başlıklı yazımıza göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum yapın