Tinder Gold İptal Etme (Resimli Anlatım)

Telefonunuzda yüklü Tinder uygulamasında Gold aboneliğiniz varsa Tinder Gold iptal etme nasıl yapılır bu yazımızda bundan bahsedeceğiz.

Tinder Gold İptal Etme (Resimli Anlatım)

Akıllı telefonunuzda yüklü olan Tinder uygulamasında Gold üyelik satın aldıysanız ve tinder gold iptal etme nasıl yapılır diye soracak olursanız yazımızı okumaya devam edin.

Öncelikle Android cihazlar için tinder abonelik iptal etme nasıl yapılır ondan bahsedelim. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şu adımları izleyin.

  • Google Play mağazasını açın.
  • Sağ üst köşeden profilinize dokunun.
  • Ödemeler ve abonelikler sekmesine girin.
  • Ardından Abonelikler bölümüne gelin.

tinder abonelik iptal etme

Eğer Android bir cihaza sahipseniz Google Play mağazası içerisinde Abonelikler kısmından tinder üyelik iptal etme işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone telefonunuz varsa ve üyelik iptal işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız daha farklı bir yol izlemeniz gerekir. Bunu yapmak için aşağıdakı adımları takip edin.

  • iPhone telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  • En üst kısımda yer alan isminize dokunun.
  • Abonelikler sekmesine gelin.

tinder gold iptal etme iphone

Açılan pencerede Tinder abonelik iptal etme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda Gold üyeliğiniz sonlanmış olacaktır.

App Store ve Google Play yani uygulama mağazaları üzerinden abonelik iptali yapabileceğiniz gibi Tinder internet sitesi üzerinden de iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tinder Gold iptal etme iPhone cihaz için nasıl yapılır anlattığımıza göre şimdi Tinder sitesi üzerinden iptal işlemi nasıl gerçekleştirilir ondan bahsedelim.

Tinder Sitesinden Abonelik Sonlandırma

Tinder sitesi üzerinden tinder platinum iptal etme veya gold aboneliğinizi iptal etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki yolu uygulayın.

  • Tarayıcınızı açın.
  • Tinder.com adresini ziyaret edin.
  • Sağ üst köşeden Oturum aç butonuna tıklayın.

Oturum açma işlemini gerçekleştirdikten sonra Profilinize tıklayın. Ardından Hesabı Yönet sekmesine gelin. Buradan İptal Et veya Otomatik Yenilemeyi İptal Et seçeneklerine tıklayın.

Böylece Tinder üzerinde Gold veya daha farklı aboneliğiniz var ise iptal edilmiş olacaktır. Bu kısımda şu yanılgıya kapılmayın. Tinder abonelik iptali para iade anlamına gelmemektedir.

Tinder gold iptal etme işlemini gerçekleştirdiğinizde Tinder para iadesi yapmamaktadır. Sadece bir sonraki ay artık ücretlendirilmeyeceğiniz anlamına gelir.

Kwai para kazanma nasıl yapılır bilmiyorsanız Kwai Para Kazanma (Detaylı Anlatım) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın