Netflix İndirilenler Nerede (Bilgisayar/Mobil)

Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda netflix indirilenler nerede diye soruyorsanız bunun cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Netflix İndirilenler Nerede (Bilgisayar/Mobil)

Bu yazımızda oldukça merak konusu olan netflix indirilenler nerede konusuna detaylı bir şekilde değineceğiz. Bu konuyu araştırıyor ve merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Netflix uygulaması içerisinde film veya dizileri çevrimdışı izleyebilmeniz için indirme özelliği bulunmaktadır. İndirmiş olduğunuz içerikleri internetiniz olmasa dahi izlemenize olanak tanımaktadır.

Netflix’in son sürümünün olması şartıyla aşağıdaki destekleyen cihazlarınızda film indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz cihazlar şu şekildedir;

  • Android tablet veya telefon
  • iPhone veya iPad
  • Windows 10 veya üzeri bilgisayar
  • Amazon Fire tablet

Yukarıda yer alan cihazlardan en az birine sahipseniz Netflix’in son sürümünü kurarak film indirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Fakat film indirme işleminden önce Netflix üyeliğiniz olması gerekmektedir.

Asıl konumuza gelecek olursak hepinizin merak ettiği gibi Netflix’te indirmiş olduğumuz filmler nereye kaydediliyor konusudur. Netflix uygulaması içerisinden bu bölüme ulaşabilmeniz mümkündür.

  • Telefonunuzda Netflix uygulamasını açın.
  • Profilinizi seçin.
  • Ardından alt menüde yer alan İndirilenler kısmına dokunun.

Netflix indirilenler telefonda nerede

İndirilenler kısmına dokunduğunuzda daha önceden indirme işlemini yapmış olduğunuz film ve dizileri görüntüleyebilir çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz.

Netflix indirilenler telefonda nerede diye soruyorsanız telefonunuzun hafızasında yer almaktadır. Ancak indirilenler klasörünü bulmanız hiçbir işe yaramayacaktır. Çünkü indirmiş olduğunuz film ve diziler sadece Netflix uygulaması içerisinde yer alan oynatıcıda görüntülenebilecek şekilde Codec yardımıyla kodlanmaktadır.

Yine aynı şekilde bilgisayar üzerinden Netflix uygulamasını kullanıyorsanız sadece uygulama içerisinden indirmiş olduğunuz dizi veya filmleri oynatabilirsiniz. Bunun dışında harici bir oynatıcıda görüntüleyebilmeniz mümkün değildir.

Böylece netflix indirilenler nerede konusunu detaylı bir şekilde ele almış olduk. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Televizyonunuzda Netflix açılmıyor ise çözümü için Televizyonda Netflix Açılmıyor (Çözümü) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın