Mobile Legends Beta Sürümü Hatası – Nasıl Çözülür?

Mobile Legends beta sürümünü kullanıyorsanız ve oyunu oynarken mobile legends beta sürümü hatası yaşıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Mobile Legends Beta Sürümü Hatası – Nasıl Çözülür?

Öncelikle Mobile Legends beta sürümü nedir ondan bahsedelim. Google Play mağazası üzerinden oyun indirme penceresinde beta programına katılmak için bir seçenek bulunmaktadır.

Bu beta programına katıldığınızda oyuna gelecek olan yeni özellikleri önceden görebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Peki mobile legends beta sürümü hatası nasıl çözülür diyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Google Play mağazasını açın.
 • Arama kısmına “Mobile Legends” yazın.
 • Oyunun mağaza sayfasına gelin.

mobile legends beta sürümden çıkma

Sayfanın en alt kısmında yer alan beta programına katılın kısmından Ayrıl seçeneğine tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra telefonunuzda yüklü olan Mobile Legends oyununu silin.

Oyunu sildikten sonra Google Play üzerinden tekrardan yükleyin. Ardından oyuna giriş yapın. Muhtemelen artık mobile legends beta sürümü hatası yaşamayacaksınız.

Beta programından ayrılırsanız oyun içerisinde yeni gelecek özelliklerden önceden haberdar olamayacak ve deneyim sahibi olamayacaksınız.

Beta programına katılan kullanıcılar oyuna güncelleme gelmeden önce yenilikleri görebilir ve test edebilir. Bu açıdan beta programı oldukça avantajlıdır.

Google Play üzerinden oyunun mağaza sayfasına gelip beta programından ayrılarak mlbb beta hatası sorunundan kurtulabilirsiniz.

Mobile Legends Beta Sürümünden Nasıl Çıkılır? (iOS)

Kullanmış olduğunuz telefon iOS işletim sistemine sahipse mobile legends beta sürümünden çıkma işlemini gerçekleştirmeniz şuan için mümkün değildir.

iOS cihazlarda mobil legends beta sürümünden çıkma işlemi nasıl yapılır diye soracak olursanız ileri ki zamanlarda daha detaylı bilgiyi yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Mobile Legends Beta sürümünden çıkma ios için bir gelişme olursa yazımızı güncelleyeceğiz. Takipte kalın.

Mobile Legends Nasıl İndirilir?

Mobile Legends oyununu telefonunuza veya tabletinize nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

 • Google Play mağazasını açın.
 • Arama kısmına “Mobile Legends” yazın.
 • Oyunu telefonunuza ücretsiz bir şekilde yükleyin.

Eğer iOS işletim sistemine sahip bir cihazınız varsa;

 • App Store uygulamasına girin.
 • Mağaza arama kısmına “Mobile Legends” yazın.
 • Oyunu cihazınıza indirin.

Eğer mağaza içerisinde arama yaparak oyunu bulamadıysanız Android için buradan iOS kullanıcısı iseniz buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

League Of Legends oyununda yeniden bağlan hatası yaşıyorsanız çözümü için League Of Legends Yeniden Bağlan Hatası Kesin Çözümü başlıklı yazımızı okuyun.

“Mobile Legends Beta Sürümü Hatası – Nasıl Çözülür?” üzerine 8 yorum

 1. Beta ya, katılmayın arkadaşlarınızla, oynayamıyorsunuz hata veriyo beta surumu den ayrıldıgınızda 3,hafta bekliyorsunuz arkadaşlarınızla, girmek İcin bunu kadırmalarını yazın

  Cevapla
Yorum yapın