MatchPub Uygulaması Nedir? (Detaylı Bilgi)

Matchpub uygulaması nedir diye araştırıyor ve merak ediyorsanız bu konu özelinde detaylı bilgiye yazımız içerisinden erişebilirsiniz.

MatchPub Uygulaması Nedir? (Detaylı Bilgi)

Matchpub uygulaması nedir bu uygulama nasıl kullanılır gibi detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için Matchpub uygulamasının ne işe yaradığını araştırıp bu yazımızda paylaştık.

MatchPub nedir diye soracak olursanız bir çeşit arkadaşlık edinme uygulamasıdır. 2022 yılının Temmuz ayında yayınlanan MatchPub kısa zamanda 100 binlerce kişi tarafından indirilerek popüler listede yerini aldı.

MatchPub uygulaması içerisinde yüzlerce aktif kullanıcı sizleri bekliyor olacaktır. Sizlerde arkadaşlık kurmak istiyorsanız bu uygulamayı hemen cihazınıza indirebilirsiniz.

  • Google Play mağazasına girin.
  • Arama kısmına “MatchPub” yazın.
  • Uygulamayı cihazınıza indirin.

iPhone kullanıcısı iseniz şu adımları izleyin;

  • App Store uygulamasını açın.
  • Mağaza arama bölümüne “MatchPub” yazın.
  • Uygulamayı telefonunuza yükleyin.

matcpub nedir

Yukarıdaki adımları takip ederek MatchPub adlı arkadaşlık edinme uygulamasını cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra bir adet hesap oluşturmanız gerekir.

Başarılı bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama sizler için istediğiniz yaş aralığındaki kişileri veya konumunuza yakın kişileri bulup listeleyebiliyor.

Uygulama içerisinde kendi tercihlerinize göre filtreleme yapabilirsiniz. Örneğin 25 yaş ve üstü kişilerin listelenmesini istiyorsanız ona göre bir filtreleme yapıp uygulayabilirsiniz.

MatchPub uygulamasının en güzel özelliklerinden biriside dil bilmenize gerek kalmadan karşı taraf ile yazışabilmenizdir. Nasıl oluyor diye soracak olursanız karşı tarafa mesaj gönderdiğinizde otomatik olarak dili çeviriyor ve mesajınız karşı tarafın dilinde iletiliyor.

Aynı şekilde karşı taraf üzerinden bir mesaj geldiğinde yabancı bir dilde mesaj yazılmasına rağmen Türkçe dili kullanıyorsanız Türkçe olarak mesajı görmenize olanak sağlıyor.

Bu dil seçeneği ve otomatik çeviri özelliği sayesinde dil engeli ortadan kalkmış oluyor. Herhangi bir dil bilmenize gerek kalmadan kesintisiz bir şekilde karşı taraf ile iletişim kurabilirsiniz.

Uygulama İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca, Türkçe ve İspanyolca olmak üzere toplam 12 dile kadar destek sunmaktadır. Bu durum ilerleyen zamanlarda çeşitli güncellemeler ile daha da genişleyebilir.

Bu yazımızda sizlere matchpub uygulaması nedir hakkında detaylı bilgiye yer verdik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Youtube dernek nedir bu konuyu araştırıyorsanız bilgi sahibi olmak için Youtube Dernek Nedir? (Detaylı Bilgi) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın