Youtube Dernek Nedir? (Detaylı Bilgi)

Youtube dernek nedir bu konu hakkında araştırma yapıyorsanız ve herhangi bir bilgi bulamadıysanız yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

Youtube Dernek Nedir? (Detaylı Bilgi)

Özellikle son zamanlarda Youtube üzerinde videoların altında görmüş olduğunuz youtube dernek nedir bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımız içerisinde bu konuya detaylı bir şekilde değineceğiz.

Youtube içerisinde eğer bir videonun altında Dernek ibaresini gördüyseniz bunun ne anlama geldiğini sizlere kısaca bahsedelim. Youtube içerik üreticilerine bağış veya yardım yapmaları için bir imkan sunmaktadır.

youtube dernek

İçerik üreticileri yayınlamış oldukları videoların içerisine bağış yapma düğmeleri ekleyerek sivil toplum kuruluşları için bağış toplayabilmektedir.

Eğer bir videonun altında dernek ibaresini görüyorsanız bu video içerisine bağış yapmak için bir buton eklendiği anlamına gelir. Masaüstü bilgisayarınızda Youtube’a giriyorsanız dernek ibaresinin bulunduğu bir video açın.

youtube bağış atma

Videoyu açtığınızda sağ kısımda bağış yapmanız için bir alan olduğunu göreceksiniz. Buradan youtube bağış atma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bağış yap butonuna tıkladığınızda 15₺, 60₺ ve 150₺ olmak üzere katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıyetten Diğer seçeneğine tıklayarak bağış miktarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bu kısımdan kendi bütçenize ve maddi durumunuza bağlı olarak az veya çok katkıda bulunabilirsiniz. İşleme devam ettiğinizde sizden banka veya kredi kartı bilgileriniz istenecektir.

Banka veya kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra youtube bağış atma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere youtube dernek nedir ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Youtube bu bölgede kullanılamıyor hatası çözümü için Youtube Bu Bölgede Kullanılamıyor Hatası Çözümü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın