League of Legends Şifre Değiştirme (Resimli Anlatım)

Bilgisayarda league of legends şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımızın devamını okuyarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

League of Legends Şifre Değiştirme (Resimli Anlatım)

Bu yazımızda sizlere league of legends şifre değiştirme işleminden bahsedeceğiz. LOL hesabınızın şifresini değiştirmek istiyorsanız ve bu konuda bilgi sahibi değilseniz doğru yerdesiniz.

League of Legends hesabınızın şifresini unutmuş olabilirsiniz veya güvenlik nedenlerinden dolayı yeni bir şifre belirlemek isteyebilirsiniz. Bunun için şu adımları izleyin;

lol şifre değiştirme

Açılan sayfada yukarıdaki görselde gösterildiği gibi sağ üst köşede yer alan Giriş butonuna tıklayın. Ardından kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın. Facebook, Gmail, Xbox ve Apple ile giriş yapma seçenekleride vardır.

lol şifre unuttum

League of Legends hesabınıza başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra sağ üst köşeden Hesabım bölümüne gelin. Ardından açılır menüden Ayarlar bölümüne girin.

Ayarlar bölümüne girdiğinizde sizleri Hesap Yönetimi sayfası karşılayacaktır. Burada sol kısımda yer alan sekmelerden Riot Hesabı Girişi bölümüne gelin.

riot hesap şifresi değiştirme

Riot Hesabı Girişi bölümüne geldiğinizde sizlerden öncelikle Kullanıcı adınız istenecektir. Kullanıcı adı yazan kutucuğa belirmiş olduğunuz kullanıcı adınızı girin.

Kullanıcı adınızı girdikten sonra bir alt kısımda bulunan kutucuğa belirlemiş olduğunuz yeni şifrenizi girin ardından yeni şifrenizi doğrulamak için bir alt kutucuğa tekrardan girin.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra en son olarak Değişiklikleri Kaydet butonuna basmayı unutmayın. Aksi takdirde yapmış olduğunuz bütün işlemler geçersiz sayılacaktır.

Bu yazımızda sizlere league of legends şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır ondan bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

LOL platform spt hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için LOL Platform SPT Hatası (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın