Knight Online Undefined Hatası (Çözümü)

Knight Online sitesinde oyuna kayıt olma aşamasında knight online undefined hatası alıyorsanız çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Knight Online Undefined Hatası (Çözümü)

Tarayıcınızda Nttgame.com üzerinden hesap açmak istediğinizde knight online undefined hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Aşağıda yer alan adımları takip ederek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Öncelikle neden bu hata ile karşılaşıyoruz kısaca ondan bahsedip çözümüne geçelim. Knight Online içerisindeki oyunculara yapılan siber saldırılardan koruma maksadıyla oyuncuların oyunda sorunsuz bir şekilde kalmalarını sağlamak için kullanılan bir güvenlik önleminden kaynaklı undefined hatası ile karşılaşılmaktadır.

Nadir de olsa bazı kullanıcılar oyuna kayıt olurken kullanmış oldukları ağ sistem tarafından şüpheli gözükebiliyor. Böyle durumda bazı kullanıcılar undefined hatası ile karşılaşıyor.

Undefined hatası nasıl düzeltilir diye soracak olursanız aşağıdaki adımları sırasıyla izleyip uygulayın.

  • Modeminizi 1 dakika kadar kapalı tutun ve ardından tekrardan açın.
  • Modeminiz açıldıktan sonra farklı bir ID(Kullanıcı adı) ile tekrardan kayıt olmayı deneyin.

Knight Online Undefined Hatası Çözümü

Eğer sorun düzelmiyorsa bilgisayar yerine mobil cihazınızın tarayıcısından nttgame sitesine giriş yapıp kayıt olmayı deneyin. Mobil cihazınızda WiFi yerine hücresel veri kullanarak internete bağlanın ve öyle kayıt olmayı deneyin.

Hücresel veri yani internet paketiniz üzerinden internete bağlanıp Knight Online oyunu için kayıt olduğunuzda muhtemelen sorununuz düzelecektir. Hücresel veri üzerinden kayıt olmadan önce mutlaka tarayıcınızın geçmişini temizleyin.

Sorununuz bir türlü çözülmüyorsa bir diğer yöntem olarak VPN kullanmayı deneyebilirsiniz. VPN ile kayıt olmadan önce tarayıcınızın tarama verilerini temizlemeyi unutmayın.

Tarayıcınızın önbellek ve geçmişini temizledikten sonra VPN’i aktif edin. Ardından nttgame.com sitesine giriş yaparak Knight Online oyunu için kayıt olmayı deneyin.

Sonuç olarak, knight online undefined hatası çözümü için mobil cihazınızdan WiFi yerine hücresel veriyi kullanmanız veya modeminize reset atmanız yaşamış olduğunuz bu sorunu ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

Knight online extract failed hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Knight Online Extract Failed Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın