Knight Online Extract Failed Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür?

Bir zamanların popüler oyunu olan Knight Online adlı oyunda kullanıcılar extract failed hatası ile karşılaşabiliyorlar. Peki bu hata neden kaynaklanır ve bu çözümü için neler yapmalıyız bu soruların cevabı için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Knight Online Extract Failed Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür?

Sizinde bilgisayarınızda Knight online oyunu yüklü ise ve oyuna bir türlü giriş yapamıyorsanız extract failed hatası ile karşılaşıyorsanız ne yapmalısınız.

Bu hatanın çözümü için öncelikle yapmanız gereken klasik ve oldukça basit olan bir yöntem mevcuttur.

Hepinizinde tahmin edebileceği gibi oyunlarda yaşadığımız hataları çözebilmek için başvurduğumuz klasik yol oyunu bilgisayardan kaldırıp tekrardan yüklemektir.

Knight online extract failed hatası çözümü için yapmanız gereken ilk yöntem oyunu bilgisayarınızdan tamamen kaldırın. Oyuna dair en ufak bir dosya parçası kalmadığından emin olun.

Oyunu bilgisayarınızdan kaldırdıktan sonra tekrardan yükleyin. Daha sonra oyuna giriş yapmaya çalışın. Extract failed hatası alıp almadığınızı kontrol edin.

Eğer yukarıdaki yöntem işe yaramadıysa aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın. Bu yöntem muhtemelen sorununuzu çözecektir.

Knight online extract failed hatası için öncelikle Client dosyasının içerisine girin. Oyuna giriş yaparken karşılaştığınız hatalı dosyanın rar dosya formatındaki halini client içerisinde bulun.

Bulduğunuz rar dosyasına sağ tıklayın ve buraya çıkart diyerek rar dosyasının içindekilerini client klasörüne kopyalayın.

Rar dosyası çıkartma işlemi bittikten sonra server.ini adlı dosyayı açın ve versiyon yazan kısıma gelin ve buradaki numarayı değiştirin.

Knight online extract failed hatası için karşılaştığınız hata numarasını server.ini dosyasının içerisinde yer alan version kısmına yazın. Yazdıktan sonra kaydedip çıkış yapın.

Eğer bu işlemde sorunu çözmenizde yardımcı olmadıysa son olarak yapmanız gereken Client klasörüne giriş yapın. Ardından hata veren dosyayı bulun ve o dosyayı silin.

Hata veren dosyayı sildikten sonra tekrardan server.ini adlı dosyayı açın ve version kısmına hata veren dosyanın numarasından bir düşük olarak yazın.

Yani kısaca patch1903 failed hatası aldıysanız server.ini dosyası içerisinde version kısmına patch1902 yazarak kaydedip çıkın.

Tüm işlemler bu kadar yukarıdaki yöntemleri deneyerek knight online extract failed hatası yazısından kurtulabilirsiniz.

Yorum yapın