Kanal D Canlı Yayın Açılmıyor (Çözümü)

Kullanmış olduğunuz tarayıcınızda kanal d canlı yayın açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için yazımız içerisindeki adımları takip edin.

Kanal D Canlı Yayın Açılmıyor (Çözümü)

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda tarayıcınızdan Kanal D canlı yayınını açmak istediğinizde kanal d canlı yayın açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

Ulusal kanalın canlı yayınını izlemek istediğinizde açılmıyorsa bir veya birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Bu nedenlerden bazıları şunlardır;

  • İnternet bağlantınız kopmuş olabilir.
  • İnternet hızınız düşük olabilir.
  • Tarayıcınızda reklam engelleme eklentisi kurulu olabilir.

Yukarıdaki saymış olduğumuz nedenlerin ilki ile başlayalım. Tarayıcınızdan Kanal D canlı yayınını izlemek istediğinizde açılmıyorsa anlık olarak internetinizde kopma yaşamış olabilirsiniz.

İnternetinizde kopma yaşadığınızı düşünüyorsanız modeminize reset atın. Modeminizi kapatın ve 1 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın. Modem üzerindeki tüm ışıklar yandıktan sonra Kanal D canlı yayınını açmayı deneyin ve herhangi bir problem yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Eğer sorun hâla devam ediyorsa internet hızınız düşük olabilir. Bunun için Google arama motoruna internet hız testi yazarak popüler siteler üzerinden internet hızınızı kontrol edebilirsiniz.

Son olarak Kanal D kesintisiz izle eylemini gerçekleştirebilmek için tarayıcınızda reklam engelleyici bir eklenti kurulu olup olmadığını kontrol edin.

kanal d açılmıyor

Eğer tarayıcınızda reklam engelleyici eklenti bulunuyorsa bunu devre dışı bırakın. Aksi takdirde yukarıdaki görseldeki gibi uyarı mesajı ile karşılaşacaksınız ve canlı yayın açılmayacaktır.

Bu yazımızda sizlere kanal d canlı yayın açılmıyor sorunu çözüm yollarından bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

ATV canlı yayın açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için ATV Canlı Yayın Açılmıyor Sorunu (Çözümü) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın