ATV Canlı Yayın Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Kullanmış olduğunuz tarayıcınızda atv canlı yayın açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için yazımız içerisinde yer alan adımları uygulayın.

ATV Canlı Yayın Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Tarayıcınızda ATV kanalını canlı olarak izlemek istediğinizde atv canlı yayın açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek bu sorunu çözebilirsiniz.

  • Tarayıcınızda reklam engelleyicisi varsa mutlaka kapatın.
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin.
  • Farklı bir tarayıcı üzerinden erişmeye çalışın.

atv canlı yayın gözükmüyor

Kullanmış olduğunuz tarayıcınızda reklam engelleyici eklentisi bulunuyorsa ve aktif haldeyse canlı yayını izleyemeyebilirsiniz. Tarayıcınızda reklam engelleyicisi aktifse yukarıdaki görseldeki gibi karşınıza uyarı mesajı çıkacaktır.

Reklam engelleyici eklentisini devre dışı bırakıp sayfayı yenilediğinizde ATV canlı yayınının açıldığını göreceksiniz. Bu tarz sitelerde bu tür eklentilere izin verilmemektedir.

ATV canlı yayınına bir türlü erişemiyorsanız internet bağlantınızı kontrol edin. Gerekirse modeminize reset atın. Modeminizi güç tuşundan kapatıp 1 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın.

Modeminizin üzerinde yer alan ışıklar yandıktan sonra tarayıcınızı tekrardan açın ve ATV canlı yayınını açmayı deneyin. Muhtemelen sorununuz düzelecektir.

Tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa kullanmış olduğunuz tarayıcınızdan farklı bir tarayıcı üzerinden erişmeyi deneyebilirsiniz. Örneğin Firefox kullanıyorsanız Chrome üzerinden siteye girmeyi deneyin.

  • Tarayıcınızı açın.
  • Adres çubuğuna “www.atv.com.tr/canli-yayin” yazın.
  • Açılan sayfada play tuşuna basarak izleyin.

Yukarıdaki adımları izleyerek ATV canlı yayınına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Farklı bir tarayıcı üzerinden siteye erişmeyi deneyerek yaşamış olduğunuz sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere atv canlı yayın açılmıyor sorunu çözümünden bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Youtube dernek nedir bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Youtube Dernek Nedir? (Detaylı Bilgi) başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum yapın