Instagram Taslaklar Nerede? – Nasıl Bulunur?

Instagram kullanıcılarının en çok araştırma yaptığı ve merak ettiği daha önceden düzenlenmiş olan instagram taslaklar nerede konusudur. Yazımız içerisinde sizler için merak ettiğiniz bu konuyu açıklığa kavuşturuyoruz.

Instagram Taslaklar Nerede? – Nasıl Bulunur?

En popüler sosyal medya araçlarından bir tanesi olan Instagram’da daha önceden düzenlenmiş olan içerikler nereye kaydediliyor hiç merak ettiniz mi?

Bu sorunun cevabını sizler için yazımızda paylaşıyoruz. Öncelikle instagram taslaklar nerede ve nereye kaydediliyor ondan bahsedelim. Düzenlemiş olduğunuz gönderiler Taslaklar bölümüne kaydedilirler.

Instagram uygulamasında gönderi paylaşırken veya galerinizden bir fotoğraf seçerken seçme ekranının üst kısmında Taslaklar diye bir bölüm göreceksiniz. Buradan kolaylıkla daha önceden düzenlemiş olduğunuz taslakları bulabilirsiniz.

Daha detaylı anlatmak gerekirse aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

  • Instagram uygulamasını açın.
  • Hikaye ekleme (+) butonuna tıklayın.
  • Galeriden fotoğraf seçme ekranının üst kısmında yer alan Taslaklar bölümüne giriş yapın.

instagram taslaklar nasıl bulunur

Böylece instagram taslaklar nerede sorusunun cevabını vermiş olduk. Instagram’da önceden düzenlenmiş içerikler nasıl bulunur diyorsanız yukarıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Instagramda bir gönderi veya hikaye paylaşmak istediğinizde geri çıktığınız takdirde düzenlemiş olduğunuz içerik taslaklar bölümüne kaydedilir.

Kaydedilen taslaklar 7 gün içerisinde kalıcı olarak silinir. Eğer kendiniz manuel olarak silmek istiyorsanız taslağın üzerine basılı tutup silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Henüz Instagram uygulamasını telefonunuza yüklemediyseniz buradan kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Instagram gizli profilleri görme sitesi olan web postegro’ya giriş yaparken sorun yaşıyorsanız Postegro Web Giriş Sorunu – Yeni Adresi (2022) başlıklı yazımızı okuyun.

Yorum yapın