Instagram Sınırlama Hatası (Çözümü)

Instagram uygulamasında gezinirken karşınıza instagram sınırlama hatası geliyorsa çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Instagram Sınırlama Hatası (Çözümü)

Instagram hesabınızda instagram sınırlama hatası ile karşılaşıyorsanız bu sorunu ortadan kaldırmak için doğru yerdesiniz. Bu yazımızda yaşanılan sınırlama hatasını tamamen ortadan kaldıracağız.

Öncelikle Instagram sınırlama uyarısı ile neden karşılaşırız ondan bahsedelim. Hesabınızda politika kurallarına karşı bir harekette bulunduysanız bu uyarı karşınıza çıkar. Nedir bu politika kuralları diye soracak olursanız sırasıyla şöyledir;

  • Gün içerisinde peş peşe gönderi beğenme
  • Sürekli ve hızlı bir şekilde gönderilerin altına yorum yapma
  • Gün içinde birçok hesabı takip etme

Yukarıdaki Instagram kısıtlama nedenleri arasından herhangi birini hesabınızda gerçekleştirdiyseniz politika kurallarını ihlal etmiş olursunuz ve bu tarz uyarı mesajları ile karşılaşmanız olasıdır.

Instagram Sınırlama Kaldırma

Instagram hesabınızda sınırlama hatası yaşıyorsanız Instagram sınırlama Kaldırma nasıl yapılır diye soracak olursanız 24 saat herhangi bir gönderiyi beğenmemeye, yorum yapmamaya veya herhangi bir hesabı takip etmemeye özen göstermelisiniz.

Eğer Instagram sınırlama uyarısı mesajı aldığınız halde bu eylemleri gerçekleştirirseniz hesabınızda ki uyarının kalkmasına engel olmuş olursunuz. 24 saat içerisinde hesabınızda herhangi bir işlem yapmamanız gerekmektedir.

instagram sınırlama uyarısı

Tüm bunlara rağmen hesabınızda yer alan bu uyarı kalkmıyorsa ve sorunu yaşamaya devam ediyorsanız Instagram Yardım Merkezi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere instagram sınırlama hatası nasıl çözülür ondan bahsettik. Sizlerde Instagram hesabınızda bu sorunu yaşıyorsanız yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Instagram hesabınızda beğendiğiniz gönderileri toplu bir şekilde nasıl görebilirsiniz bilmiyorsanız Instagram Beğenileri Görme (Güncel) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın