Instagram Beğenileri Görme (Güncel)

Instagram beğenileri görme kısmını bulamıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Instagram Beğenileri Görme (Güncel)

Instagram beğenileri görme kısmını bir türlü bulamadıysanız bu yazımız size yardımcı olacaktır. Instagram uygulamasına sürekli olarak güncellemeler gelmektedir.

Yeni gelen güncellemeler ile birlikte kullanıcılar Instagram beğendiğim gönderileri göremiyorum demeye başladı. Instagram’ın güncel halinde bu işlemi nasıl yapabiliriz merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Normal şartlarda Instagram > Ayarlar > Hesap yolunu izlediğimizde Beğendiğimiz gönderilere buradan ulaşabiliyorduk. Ancak son güncellemeler ile ayarlar bölümünde artık beğenilerimizi görebileceğimiz bir bölüm bulunmamaktadır.

Instagram beğenilen videoları görme nasıl yapılır diye soracak olursanız aşağıda yer alan adımları sırasıyla uygulayabilirsiniz.

  • Instagram‘ı açın.
  • Sağ alt köşeden profilinize dokunun.
  • Ardından sağ üst köşeden üç çizgi simgesine basın.
  • Ayarlar bölümüne giriş yapın.

Instagram beğendiğim gönderileri göremiyorum

Ayarlar bölümünün üst kısmında yer alan arama bölümüne yukarıdaki görselde yer aldığı gibi “Beğen” yazın. Çıkan sonuçlardan Beğenmeleri Yönet kısmına dokunun.

Beğenmeleri Yönet kısmına dokunduğunuz zaman Instagram hesabınızda beğenmiş olduğunuz tüm video ve fotoğrafları kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Beğenmeler sayfasında sağ üst kısımda yer aaln Sırala ve filtrele seçeneğine dokunarak beğenilerinizi yeniden eskiye veya eskiden yeniye olmak üzere filtreleyebilirsiniz.

Ayrıca aynı sayfa içerisinde beğendiğiniz fotoğraf veya videoların üzerine basılı tuttuğunuzda Beğenmekten Vazgeç yazısı göreceksiniz. Bu işlemi uygulayarak toplu şekilde beğenileri kaldırabilirsiniz.

Instagram beğendiğin gönderiler iPhone ve Android telefonlar için aynı şekildedir. Cihaz farketmeksizin yazımız içerisinde yer alan adımları uygulayabilirsiniz.

Instagram Başkasının Beğenileri Görme

Instagram başkasının beğenileri görme malesef artık yapılamamaktadır. Eskiden takipçilerimizin hareketlerini beğeniler kısmında yer alan bölümden takip edebiliyorduk. Fakat Instagram bu özelliği kullanıcı gizliliğinden dolayı kaldırmıştır.

Bu yazımızda sizlere instagram beğenileri görme nasıl yapılır ondan bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

Instagram eski mesajları görme nasıl yapılır bilmiyorsanız Instagram Eski Mesajları Görme (PC/Mobil) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın