Instagram Kaydedilenler Açılmıyor (2024)

Telefonunuzda instagram kaydedilenler açılmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Instagram Kaydedilenler Açılmıyor (2024)

Telefonumda instagram kaydedilenler açılmıyor diyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Yazımız içerisinde yer alan adımları takip ederek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Öncelikle Instagram kaydedilenler bölümüne nasıl gireriz ondan bahsedelim. Instagram kaydedilenler bölümüne ulaşmak için şu adımları izleyin;

  • Instagram’ı açın.
  • Profilinize gelin.
  • Sağ üst köşeden üç çizgiye dokunun.

Instagram kaydedilenleri gizleme

Profil sayfanızda sağ üst köşede bulunan üç çizgiye dokunduğunuzda sizleri bir menü karşılayacaktır. Açılır menü içerisinde Kaydedilenler bölümünü bulun.

Instagram kaydedilenleri görme

Kaydedilenler sekmesine dokunun. Bu adımları izleyerek Instagram kaydedilenler bölümüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar kaydetmiş olduğunuz tüm gönderileri görüntüleyebilirsiniz.

Kaydetmiş olduğunuz gönderileri kronolojik olarak görürsünüz. Yani yeniden eskiye olacak şekilde sıralanmaktadır. Ayrıca kaydetmiş olduğunuz reels videolarınada aynı pencereden ulaşabilirsiniz.

Instagram Kaydedilenleri Gizleme

Instagram’da kaydedilenleri gizleme diye birşey yoktur. Çünkü hesabınızda kaydetmiş olduğunuz gönderileri sadece siz görürsünüz. Kişiye özel olduğu için kaydedilenleri gizleme gibi bir işleme ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Instagram Kaydedilenler Toplu Silme

Instagram kaydedilenleri toplu olarak silmek için Kaydedilenler penceresinde sağ üst köşeden üç noktaya dokunun ve Seç seçeneğine basın. Ardından silmek istediğiniz gönderileri seçin ve Kaydedilenleri Kaldır butonuna dokunun.

Instagram kaydedilenler açılmıyor diyorsanız telefonunuzda yüklü olan uygulama güncel olmayabilir. Her yeni güncelleme ile birlikte Instagram menülerinde ufakta olsa değişiklikler olabilmektedir Bu nedenle kaydedilenler menüsünün yeri değişmiş olabilir.

Instagram keşfet neden açılmıyor diyorsanız Instagram Keşfet Neden Açılmıyor (2023) başlıklı yazımıza göz atarak sorunun nedenlerini ve çözüm yollarını bulabilirsiniz.

Yorum yapın