Instagram Eski Mesajları Görme (PC/Mobil)

Instagram hesabınızda yer alan eski verilere ulaşmak ister misin? O hâlde instagram eski mesajları görme işlemi için yazımızın devamını okuyun.

Instagram Eski Mesajları Görme (PC/Mobil)

Instagram hesabınızda olan eski verilere ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız ve instagram eski mesajları görme nasıl yapılır diyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin.

 • Instagram uygulamasını açın.
 • Profilinizin olduğu bölüme gelin.
 • Sağ üst köşeden üç çizgiye dokunun.
 • Hareketlerin sekmesine girin.

instagram silinen mesajları görme

Sayfanın en aşağısında yer alan Bilgilerini indir seçeneğine dokunun. Ardından instagram silinen sohbeti geri getirme işlemi için e posta adresinizi girin.

Instagram eski mesajları geri getirme işlemi bu kadar basit. E posta adresinizi girdikten sonra 15 gün içerisinde mail olarak instagram eski mesajlar geri gelecektir.

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme (PC)

Yazımızın ilk kısmında mobilde instagram silinen mesajları geri getirme işleminden bahsettik. Dilerseniz şimdi bilgisayarda bu işlemi nasıl yaparız ondan bahsedelim.

 • Bilgisayarınızda tarayıcınızı açın.
 • Instagram sitesine girin.
 • Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapın.
 • Sağ üst köşeden profilinize tıklayın.
 • Ayarlar bölümüne giriş yapın.

instagram mesajları geri getirme

Ayarlar bölümünün sol kısmında yer alan menüden Gizlilik ve Güvenlik sekmesine tıklayın.

instagram silinen mesajları görme

Gizlilik ve Güvenlik sayfasında aşağıya doğru inin ve Veri İndirme başlığı altında yer alan İndirme Talep Et seçeneğine tıklayın.

Açılan sayfada e posta adresinizi yazın ve ardından bilgi formatı kısmında HTML seçeneğini işaretleyin. Daha sonra ileri diyerek instagram eski mesajları görme işlemini tamamlayın.

Instagram silinen mesajları geri getirme PC için işlemler bu kadar kolay. Sizlerde sırasıyla bu adımları takip ederek mesajlarınızı geri getirebilirsiniz.

Yazımız içerisinde yer alan her iki yöntemde instagram’da silinen mesajları geri yükleme programı gibi çeşitli araçlar gerektirmez.

Instagram’da Silinen Mesajları Geri Getirme Iphone

iPhone cihaza sahipseniz ve instagram’da silinen mesajları geri getirme iphone telefonda nasıl yapılır bilmiyorsanız yazımızda yer alan ilk yöntemi uygulamanız yeterli olacaktır.

Instagram Silinen Mesajları Tamamen Silme

İnternet üzerinde en çok araştırılan konulardan biriside instagram silinen mesajları tamamen silme konusudur. Öncelikle böyle birşey mümkün müdür onun yanıtını verelim.

Instagram kalıcı mesaj silme elbette mümkündür. Instagram uygulamasını açın ardından DM kutunuza girin. Burada yer alan mesajların üzerine basılı tutup tek tek silebilirsiniz.

Instagram’da Sildiğim Mesajlar Geri Geldi

Instagram’da sildiğim mesajlar geri geldi ne yapmalıyım? diye soracak olursanız aşağıdaki yolu izleyin.

 • Instagram uygulamasını açın.
 • Profilinize gelin.
 • Sağ üst köşede yer alan üç çizgiye dokunun.
 • Ayarlar bölümüne giriş yapın.

Ayarlar bölümünde Yardım sekmesine girin ve buradan yaşamış olduğunuz sorunu bildirin veya araştırın.

Instagram dil değiştirme sorunu yaşıyorsanız çözümü için Instagram Dil Değiştirme – İngilizce Oldu Sorunu Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın