Instagram Büyüdü Nasıl Düzelir? (2024)

Instagram büyüdü nasıl düzelir sorusuna cevap olarak bu durum Instagram’ın yeni getirmiş olduğu güncellemeler arasında yer alan bir özelliktir.

Instagram Büyüdü Nasıl Düzelir? (2024)

Bu yazımızda bazı Instagram kullanıcılarının karşılaşmış olduğu instagram büyüdü nasıl düzelir sorununa değineceğiz. Instagram’da hikayeler kısmında yer alan daireler büyük gözüküyor diyorsanız doğru bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Öncelikle yaşamış olduğunuz bu durumun bir hata olup olmadığını sizlere aktaralım. Instagram her geçen gün güncellemeler ile birlikte çeşitli yenilikleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Bu yeniliklerden biriside Instagram’da hikayeler bölümünün eskiye göre artık daha büyük görüntülenmesidir. Bu Instagram tarafından getirilen yeni özellikler arasında yer alan bir durumdur yani hata değildir.

Instagram hikaye kutucukları büyüdü

Google’da Instagram hikaye kutucukları büyüdü gibi aratmalar yapılmasının sebebi bazı kullanıcılarda eski şekilde yani küçük gözükmesi bazı kullanıcılarda büyük gözükmesinden kaynaklıdır.

Instagram hikayeleri kutucukları ile alakalı güncellemenin genel olarak tüm cihazlara ve kullanıcılara tam olarak yayılmamasından kaynaklı bir durumdur. Bu nedenle bir süre daha bu tarz farklılıklar yaşanabilir.

İşin özüne gelecek olursak Instagram hikayeler çok büyük dediğinizi duyar gibiyim. Bu yeni güncellemenin bir parçası olduğu için zamanla bu durumada alışacağınızı düşünüyorum.

Bu nedenle internet sitelerinde yer alan instagram hikaye kutucukları büyüdü nasıl düzeltilir tarzı yönergeleri takip edip uygulamanız hiçbir işe yaramayacaktır. Instagram’da büyüyen hikayeyi küçültme gibi bir durum söz konusu değildir.

Bu yazımızda sizlere instagram büyüdü nasıl düzelir konusuna değinmiş olduk. Instagram hikayelerinin büyük olması durumu ile alakalı olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Instagram’da bu hikayeye erişilemiyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için Instagram Bu Hikayeye Erişilemiyor Hatası (2023) başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum yapın