İnat Box Veriler Alınıyor Hatası (Çözümü)

Cihazınızda inat box veriler alınıyor hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yazımız içerisinde yer alan adımları sırasıyla uygulayın.

İnat Box Veriler Alınıyor Hatası (Çözümü)

Telefonunuzda veya Android box cihazınızda inat box veriler alınıyor hatası yaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

 • İnternet bağlantınızı ve hızınızı kontrol edin.
 • Uygulamanın verilerini temizleyin.
 • Uygulama içerisinde yedek kanalları açmayı deneyin.

İnat Box kullanıcıları genellikle bu sorunla karşılaştıklarında klasik olarak İnat TV kapandı mi sorusunu sormaktadır. Bu soruya cevap vermek gerekirse uygulama kapanmamış olabilir.

Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. Wifi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atın. Modeminize reset attıktan sonra İnat Box uygulamasını açın ve herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Sorun düzelmiyorsa uygulamanın verilerini temizleme işlemini gerçekleştirin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki yolu izleyin.

 • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
 • Uygulamalar sekmesine gelin.
 • İnat Box uygulamasını bulun.
 • Depolama bölümüne dokunun.
 • Verileri temizle seçeneğine basın.

inat box çalışmıyor

Yukarıdaki adımları izleyerek uygulamanın verilerini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Verileri temizleme işleminden sonra İnat Box uygulamasını açın ve herhangi bir kanala dokunarak açılıp açılmadığını kontrol edin.

Uygulama içerisinde herhangi bir kanalı açtığınızda inat box veriler alınıyor hatası alıyorsanız muhtemelen o kanalda geçici bir süre kesinti yaşanıyor olabilir. Listede yer alan yedek kanalları deneyerek sorunu çözebilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz cihazınızda inat box root hatası yaşıyorsanız çözümü için İnat Box Root Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

“İnat Box Veriler Alınıyor Hatası (Çözümü)” üzerine 2 yorum

 1. Ben verileri temizle kısmında tüm verileri temizledim disney+ da the walking deadde veriler alınıyor hatası çıkıyor ama disney+ da başka bir film açmayı denediğimde açılıyor

  Yanıtla
Yorum yapın