İnat Box Root Hatası Nasıl Çözülür?

İnat box uygulamasına son gelen güncellemeler ile birlikte kullanıcıların yaşadığı inat box root hatası çözümü için yazımızın devamını okuyun.

İnat Box Root Hatası Nasıl Çözülür?

Akıllı televizyonlarda Android Box cihazı ile kullanılan inat box uygulamasında son güncellemelerden sonra birçok kullanıcı inat box root hatası ile karşılaşıyor.

Bu yazımızda sizlere karşılaştığınız bu hatanın nedenlerine ve bu sorunu ortadan nasıl kaldırırız bu konulara değineceğiz.

Öncelikle Android box cihazınıza yüklemiş olduğunuz İnat Box uygulamasını bir türlü açamıyorsanız ve root hatası alıyorsanız cihazınızda root kaldırma işlemi yapmanız gerekmektedir.

Android TV box root kaldırma

İnat box uygulamasına gelen güncellemeler ile birlikte artık rootlu olan cihazlar uygulamayı kullanamamaktadır. Bunun sebebi uygulama içerisinde çıkan reklamlar rootlu cihazlarda bir şekilde engellenebilmesinden kaynaklıdır.

İnat box uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir. Uygulamanın geliştiricileri uygulama içinde yer alan reklamlardan gelir elde etmektedir. Bu sayede uygulamayı ayakta tutup bizler için daha fazla geliştirmektedirler.

Android TV Box Root Kaldırma

Son zamanlarda rootlu cihazlarda yaşanan inat box root hatası yüzünden birçok kullanıcı Android TV box root kaldırma nasıl yapılır bunu araştırıyor.

Çeşitli root kaldırma araçları ile bu işlemi yapmak oldukça basittir. Ancak biz cihazınızdan root kaldırma işlemini yapmanızı önermemekteyiz.

Android box cihazınızda root kaldırma işlemini gerçekleştirirseniz cihazınız bozulabilir!

Root kaldırma işlemini gerçekleştirdikten sonra cihazınızda donma, takılma veya hiç açılmama gibi problemler meydana gelebilir. Bu nedenle android tv box root kaldırma işlemini kesinlikle tavsiye etmemekteyiz.

İnat box root hatası çözümü için yapmanız gereken tek şey uygulamanın yeni bir güncelleme almasını ve sorunun düzeltilmesini beklemek olacaktır.

İnat Box Nasıl İndirilir?

İnat box nasıl indirilir bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

 • Google Play mağazasını açın.
 • Arama kısmına “inat box” yazın.
 • Uygulamayı telefonunuza yükleyin.

Eğer arama kısmından bulamadıysanız uygulamayı buradan telefonunuza veya televizyonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere inat box root hatası neden kaynaklanır ve çözümü için neler yapabiliriz ondan bahsettik. Eğer sizlerde bu sorunu yaşıyorsanız yorum bölümünde görüşlerinizi dile getirebilirsiniz.

İnat box açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için İnat Box Açılmıyor Sorunu – Nasıl Çözülür? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

“İnat Box Root Hatası Nasıl Çözülür?” üzerine 3 yorum

  • Arabadaki Android cihazda root tespit edildi diyor ama ben root falan yüklemedim ayrıca sd maid ile bakıyorum root uygulaması yok diyor, neresinden uyuyor acaba root olduğunu.

   Yanıtla
 1. Bende de root yazısı çıktı. Forumları ve bilgi verilen yazıları okumasan cihaza root atacaksın. Sonra da al cihazı eline. Yahu doğru dürüst bilgilendirme yapın. Kaç insanın cihazı bozulmuştur kimbilir. Zaten problem çıkmasaydı şaşardım. Bir şeyi de düzgün devam ettirin be kardeşim.

  Yanıtla
Yorum yapın