İnat Box Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Maçları izlemek için kullanılan platformlarından biri olan İnat uygulamasında inat box açılmıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

İnat Box Açılmıyor Sorunu (Çözümü)

Sizlerde futbol maçlarını izlemek için inat box kullanıyorsanız ve uygulamayı açmak istediğinizde inat box açılmıyor sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

 • Tarayıcınızı açın.
 • Adres çubuğuna “inattvbox.com.tr” yazın.
 • Açılan sayfada APK İndir butonuna tıklayın.

 

inat box güncel sürüm

Yukarıdaki adımları izleyerek İnat Box uygulamasının en güncel sürümünü indirebilirsiniz. Güncel olmadığı durumlarda açılmama gibi problemler yaşayabilirsiniz.

Eğer uygulama bir türlü açılmıyorsa verilerini veya önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ayarlar bölümüne girin.
 • Uygulamalar sekmesine gelin.
 • İnat Box uygulamasını bulun.
 • Depolama bölümüne dokunun.
 • Uygulamanın verilerini temizleyin.

inat box çalışmıyor

Android cihazlarda indirmiş olduğunuz uygulamaları sürekli olarak kullanıyorsanız çerezler ve uygulama verileri dolmaktadır. Böyle bir durumda uygulama sağlıklı bir şekilde çalışmamaktadır.

Uygulamanın verileri veya çerezleri temizleme işlemini sık sık yapmanız bu tarz sorunları ortadan kaldırabilir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra uygulamayı açıp herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Cihazınızda yüklü olan inat box uygulaması güncel değil ise inat box çalışmıyor gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz. O yüzden güncel sürümü edinmeyi deneyin.

Bu yazımızda sizlere inat box açılmıyor sorunu çözümünden bahsettik. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

İnat tv sunucuya bağlanamıyor sorunu yaşıyorsanız çözümü için İnat Tv Sunucuya Bağlanamıyor Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızı okuyun.

“İnat Box Açılmıyor Sorunu (Çözümü)” üzerine bir yorum

 1. Android boxa inat box indirdım ama uygulamaya girdiğim zaman otomatkmen uygulamadan atıyor hiç açılmıyor

  Cevapla
Yorum yapın