İnat Box Güncelleme Hatası (Çözümü)

Akıllı telefonunuzda inat box güncelleme hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İnat Box Güncelleme Hatası (Çözümü)

Mobil cihazınızda İnat Box uygulaması yüklü ise ve uygulamayı güncellemek istediğinizde inat box güncelleme hatası alıyorsanız çözümü için doğru sayfadasınız.

Öncelikle bu sorunla karşılaşmanızın sebebi bir veya birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Bu nedenlerden bazıları şunlardır:

 • İndirmiş olduğunuz APK dosyası bozuk olabilir.
 • APK dosyası eksik inmiş olabilir.
 • Android telefonunuz bilinmeyen kaynakları engelliyor olabilir.

Bu sorunla karşılaşıyorsanız ilk yapmanız gereken doğru siteden veya kaynaktan APK dosyasını indirmek olacaktır. İnat Box son sürümünü arıyorsanız Apkreis adlı websitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

inat box son sürüm

Açılan sayfada mavi renkli Şimdi İndir butonuna dokunun. Daha sonra indirmiş olduğunuz inat box son sürüm apk dosyasını açın ve telefonunuza kurun.

Herhangi bir sorun yaşamamak için İnat Box uygulamasının son sürümünü kurmadan önce telefonunuzda bulunan eski sürüm İnat Box uygulamasını kaldırmayı unutmayın.

Başarılı bir şekilde kurulumu tamamladıktan sonra İnat Box uygulamasını açın ve herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin. Muhtemelen sorun düzelmiş olacaktır.

İnat Box Güncelleme Sonrası Açılmıyor

İnat Box uygulamasını güncelledikten sonra açamıyorsanız apkreis sitesi üzerinden bir önceki sürümü geri yüklemeyi deneyin. Son yapılan güncellemede yaşanan bir sorundan kaynaklı bu durumla karşılaşabilirsiniz.

İnat TV VPN Tespit Edildi Hatası

Akıllı telefonunuzda VPN uygulaması yüklü ise ve aktif haldeyse İnat TV uygulamasını kullanmanıza engel olabilir. Böyle bir durumda VPN uygulamasını silin veya pasif hale getirin.

Android telefonunuzda bilinmeyen kaynaklara izin vermediyseniz inat box güncelleme hatası gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bilinmeyen kaynaklara izin vermek için şu adımları izleyin:

Samsung Cihazlar İçin Bilinmeyen Uygulamalara İzin Verme

 • Samsung telefonunuzda Ayarlar bölümüne girin,
 • Biyometrik veriler ve güvenlik‘ sekmesini bulup içerisine girin,
 • Açılan ekranın en alt kısmında bulunan ‘Bilinmeyen Uygulamaları Yükle‘ seçeneğine dokunun. Karşınıza çıkan uygulama listesinden İnat TV uygulamasını bulun ve izin verin.

Xiaomi Cihazlar İçin Bilinmeyen Kaynaklara İzin Verme

 • Xiaomi telefonunuzda Ayarlar kısmına girin,
 • Şifre ve güvenlik‘ sekmesine dokunun,
 • Açılan pencerede ‘Özel Uygulama Erişimi‘ veya ‘Özel İzinler‘ seçeneğini göreceksiniz, sizde hangisi gözüküyorsa ona dokunun,
 • ‘Bilinmeyen Uygulamaları Yükle’ seçeneğini bulun ve İnat TV uygulamasına izin verin.

Huawei Cihazlar İçin Bilinmeyen Kaynaklara İzin Verme

 • Huawei telefonunuzda Ayarlar bölümüne girin,
 • Ardından Güvenlik menüsüne girin ve ‘Diğer Ayarlar‘ kısmına dokunun,
 • Harici Kaynaklardan Uygulama Yükle‘ sekmesine girin ve İnat TV uygulamasına izin verin.

Bu yazımızda sizlere inat box güncelleme hatası çözüm yollarından bahsettik. Konu hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında dile getirebilirsiniz.

İnat box root hatası ile karşılaşıyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri İnat Box Root Hatası Nasıl Çözülür? başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yorum yapın