Hornet Neden Açılmıyor (Çözümü)

Akıllı telefonumda hornet neden açılmıyor diyorsanız çözümü için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Hornet Neden Açılmıyor (Çözümü)

Bu yazımızda sizlere hornet neden açılmıyor sorusuna cevap bulacağız. Sizlerde akıllı telefonunuzda bu sorunu yaşıyorsanız çözümü için doğru yerdesiniz.

Hornet uygulamasının açılmama durumu birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Bu nedenlerden bazıları şunlardır;

 • Uygulama sunucularından kaynaklı problem
 • İnternet bağlantısında yaşanan kopukluk veya yavaşlama
 • Uygulama önbelleğinin dolu olması

Telefonunuzda Hornet uygulaması yüklü ise ve bir türlü açılmıyorsa uygulamanın sunucularından kaynaklı bir arıza meydana gelmiş olabilir. Böyle bir durumda teknik ekip tarafından sorunun giderilmesini beklemelisiniz.

Hornet internet gerektiren bir uygulamadır. Bu nedenle internet bağlantınızda bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Wi-Fi üzerinden bağlanıyorsanız modeminize reset atın.

Modeminizi kapatın 1 dakika kadar bekledikten sonra tekrardan açın. Modem üzerinde yer alan tüm ışıklar yandıktan sonra telefonunuzdan Wi-Fi ağınıza bağlanın ve Hornet uygulamasını açmaya çalışın.

Eğer internete hücresel veri üzerinden bağlanıyorsanız sinyal gücünün yeterli olup olmadığını kontrol edin. Sinyal gücünün yeterli olmadığı ortamlarda internette yavaşlama veya kopma meydana gelebilir.

Son olarak Hornet uygulaması açılmıyor ise uygulamanın önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Bunu yapabilmek için şu adımları izleyin;

 • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
 • Uygulamalar sekmesine dokunun.
 • Hornet uygulamasını bulun.
 • Depolama kısmına gelin.
 • Ardından önbelleği temizle butonuna basın.

hornet uygulaması açılmıyor

Yukarıdaki adımları izleyerek hornet uygulamasının önbelleğini kolaylıkla temizleyebilirisiniz. Önbellek temizleme işleminden sonra uygulamayı açın ve herhangi bir problem yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

Bu yazımızda sizlere hornet neden açılmıyor konusuna çözüm yolları ile birlikte detaylı bir şekilde değindik. Konu hakkında görüşleriniz varsa aşağıda yer alan yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Tinder gold iptal etme işlemi nasıl yapılır bilmiyorsanız Tinder Gold İptal Etme (Resimli Anlatım) başlıklı yazımızı ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

“Hornet Neden Açılmıyor (Çözümü)” üzerine bir yorum

 1. Hornet uygulamam yüklü ve 3 gündür problem yaşıyorum açılmıyor uygulama kısmındada hornet göremiyorum

  Yanıtla
Yorum yapın